زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان اموزان را به مسیری سوق می دهد که انگلیسی را با اعتماد به نفس صحبت کنند. اما شما باید زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید. اگر می پرسید چطور؟ این مطلب را از دست ندهید.

زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

اما چگونه زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

۱- از تحمل اشتباهات سر باز زنید

منظورم این است که اصلاً قبول نکنید. کاری که اغلب انجام می دهم اینست که از سختی گرامر شکایت می کنم و صرفاً امیدوارم که روزی با جملات بی نقص از خواب برخیزم.

از لحاظ روانی تصمیم بگیرید که قرار نیست بگذارید به ساختن آنها ادامه دهید. وقتی این کار را می کنید مچ خود را بگیرید . به یاد داشته باشید که این بخشی از فرآیند است اما همزمان که جلو می روید خود را تصحیح کنید.

۲- در ادا کردن مصوت ها و صامت ها اغراق کنید.

عمداً تلاش کردن برای بیان متفاوت چیزها به مغزتان می گوید که در تلاش هستید برای اینکه از شرّ یک عادت رها شوید. اگر این کار را نکنید دهانتان نهایتاً به روش قبلی برای تلفظ کلمات باز خواهد گشت.

دقیقاً همانطور که صدای یک فرد تنها در شرایط ساکت قابل شنیدن است در مقایسه با وقتی که در کنسرت راک است. وقتی یاد بگیرید که بیش از حد با اغراق صحبت کنید، قادر خواهید بود به صورتی که باید حرف بزنید صدای خود را تنظیم کنید.

۳. فعالانه آن را بخواهید، شما نمی توانید فقط امیدوار باشید که وجود داشته باشد.
شما باید آن را بخواهید. من نمی توانم به جای شما تمرین کنم. حرف دیگری درباره ی این ندارم که بگویم. مقداری وقت بگذارید تا روی آن بیندیشید.

۴. صدای خود را ضبط کنید تا خطاهای خود را گوش کنید!
موسیقی دانان دفعات زیادی را در اتاق خود تمرین می کنند و موقع بیرون آمدن احساس وحشتناکی دارند، اما وقتی برای رفقای خود می نوازند، نتیجه اغلب می تواند غیر منتظره باشد. لهجه هم همین حالت مشابه را دارد، گاهی ما در واقع فکر می کنیم که صدایمان بدتر از چیزی است که هستیم، یا برعکس.
گوش کردن به صداهای ضبط شده ی خود به شما اجازه می دهد تا درباره ی آن چه که در واقع جلوی بقیه به نظر می رسید دیدگاهی واقعی داشته باشید.

هزاران تکنیک دیگر وجود دارند که موسیقی دانان برای بهبود کار خود استفاده می کنند که می تواند برای شما به عنوان زبان آموز مفید باشد. همه ی آنها در این مقاله ذکر نشده است اما در حقیقت معلمین و من مکالمه ای داشتیم برای پرداختن به اینکه موسیقی دانان چگونه زبانها را می آموزند و ما از چه رازهایی استفاده می کنیم.

مقالات مرتبط

چرا باید زبان‌های در حال انقراض را یاد بگیرم؟

کلاس های بسیاری از کلاس های آموزش زبان را در ایران برگزار می کند. ما امرز بررسی می کنیم چرا باید زبان‌های در حال انقراض را یاد بگیرم؟ پس با ما همراه باشید. چرا باید زبان‌های در حال انقراض را یاد بگیرم؟ رفتن از جاده‌ای که کمتر در آن سفر شده مخصوصاً اگر حرف‌های دلسرد کننده از بیرون شنیده شود […]

راه های تقویت لیسینینگ زبان انگلیسی

به تجربیات یکی از کارشناسان آموزش زبان اشاره می کند که برخی نکات را در زیر اشاره کرده است. راه های تقویت لیسینینگ زبان انگلیسی را با هم می بینیم. به راه های تقویت لیسینینگ زبان انگلیسی توجه کنید: ۱– گوش کردن در طول مسیر رفت و آمد خود مسیر رفت و آمد روزانه ی من به عنوان یک بچه […]

کسب لهجه عالی در زبان انگلیسی

داشتن لهجه خوب British یا American را یک مشخصه بسیار مهم در دوره های آموزش زبان خود می داند . کسب لهجه عالی در زبان انگلیسی بسیار مهم است و ما امروز روش هایی که می توانید برای این منظور از آنها استفاده کنید را نشان می دهیم. اما کسب لهجه عالی در زبان انگلیسی چطور امکان پذیر است؟ به […]

چطور برای آموزش زبان انگیزه داشته باشیم؟

این نکته را مورد بررسی قرار می دهد که چطور برای آموزش زبان انگیزه داشته باشیم؟ اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید اما انگیزه کافی را ندارید حتما این متن را تا انتها بخواندید. چطور برای آموزش زبان انگیزه داشته باشیم؟ ۱- رقابتی باشید: رقابت مغز شما را فعّال نگه می­دارد تا استراتژی­ های جدیدی را بوجود […]

بهترین روش های آسان یادگیری زبان انگلیسی

به بهترین روش های آسان یادگیری زبان انگلیسی می پردازد و به شما نشان می دهد که می توانید با داشتن کمی خلاقیت از یادگیری زبان انگلیسی خود بسیار لذت ببرید. فریاد بزنید: از هیچکس نترسید. باید بدانید که چطور حق خود را بگیرید. اینها تعلیماتی هستند که هر کدام از ما از والدین مان در طول دوران کودکی می­آموزیم. […]

چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟

امروز به شما نشان میدهد که چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟ شما هم اگر قصد شرکت در یک مصاحبه حضوری و یا Skype interview به زبان انگلیسی را دارید این متن را از دست ندهید. اما چگونه برای یک مصاحبه زبان انگلیسی آماده شویم؟ مصاحبه ها اولین جلسات تعاملی شرکت کنندگان و شرکتی که می خواهند در […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ