نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی که به صورت رایگان رد اختیار زبان آموزان قرار دارند اشاره کند و عملکرد آنها را بررسی کند. پس با ما همراه باشید.

نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی

نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی

برخی از نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی را ببینید:

افراد بیشتری برای یادگیری گرامر انگلیسی به نرم‌افزار روی می‌آورند تا پروسه‌ی سخت تسلط بر زبان را ساده‌تر کنند. به بیانی ساده، به تنهایی مسلط شدن بر گرامر انگلیسی می‌تواند گیج‌کننده، سخت و مشکل‌ساز باشد. حتی بهترین گویشوران بومی هم همیشه مرتکب اشتباهات گرامری می‌شوند- پس شما چطور می‌توانید مطمئن باشید که مرتکب چنین اشتباهاتی نمی‌شوید؟ با استفاده از نرم‌افزار می‌توانید در آسایش منزل خود، گرامر انگلیسی را تمرین کنید بی‌آنکه نگران اشتباه کردن باشید و خواهید دید که خیلی زود بر اصول پایه مسلط خواهید شد. مطمئن شوید که ویژگی‌های برنامه‌های موجود برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی را بررسی می‌کنید. به این ترتیب آن برنامه‌ای را برای رایانه‌ی‌تان پیدا می‌کنید که مناسب نیازهایتان است.

نرم افزارهای یادگیری گرامر انگلیسی

نرم افزار یادگیری گرامر انگلیسی می تواند آنلاین خریداری شود یا شما می توانید آن را آنلاین به طور رایگان پیدا کنید، یا مستقیماً در کامپیوتر خود دانلود کنید. در این جا تعدادی از گزینه های خوب برای شما آورده شده است تا همان طور که شروع می کنید به درآوردن طرح کلی برنامه ی خود برای حرفه ای شدن در گرامر انگلیسی آن ها را در نظر بگیرید:

  • EnglishSoftware یک محصول نرم افزاری را نشان می دهد که این قول را می دهد تا گرامر انگلیسی را به طور موثر و به راحتی در کامپیوتر به شما آموزش دهد.
  • نرم افزار MeritSoftware با تقسیم کردن گرامر ضروری به قسمت های قابل فهم به معلمان کمک می کند.
  • English4Today یک وبسایت عالی برای یافتن جمعی است که صحبت کردن را به طور آنلاین با آن ها تمرین کنید و این وبسایت شما را به طرف گزینه های نرم افزاری قابل دانلود هدایت می کند تا در ادامه ی یادگیری به شما کمک کند.

یادگیری قوانین گرامر انگلیسی

حقیقت صادقانه این است که در زبان انگلیسی اشتباهات زیادی خواهید داشت اما مردم می‌توانند منظورتان را متوجه شوند. اشتباهات عامیانه‌ی بسیاری در دستور زبان وجود دارند که بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند و دیگر اینکه برخی از این اشتباهات گرامری به قدری معمول شده‌اند که جایگزین سایر بخش‌های مشکل‌ساز زبان شده‌اند.

اگر در حال یادگیری زبان هستید، به سختی می‌توان قوانینی را که مجاز به شکسته شدن هستند بشناسید و بدانید کدام الگوها در حین صحبت یا نگارش واقعاً مهم هستند و باید حفظ شوند. بنابراین تسلط بر گرامر مهمترین راه برای حرکت مؤثر به جلو و نزدیک شدن به گویش افراد بومی است.

جلوگیری از اشتباهات گرامری

شما می خواهید مهارت های اسپیکینگ خود را تا جایی که امکان پذیر است تمرین کنید تا به عنوان یک گویشور، خواننده، و نویسنده پیشرفت کنید. البته بهترین روش جلوگیری از اشتباهات این است که تمرین کنید – اما اگر افراد زیادی در منطقه ی شما انگلیسی را به خوبی صحبت نمی کنند، یا اگر از صحبت کردن خجالت می کشید، خواستتان این خواهد بود که به طور موثری در خانه تمرین کنید.

کتاب ها می توانند گزینه ی خوبی باشند، اما می توانند گران و حجیم باشند – درست کردن مجموعه ای از کتاب های گرامر ضعیف نوشته شده که خواندنشان هم خسته کننده است بهترین روش برای پیشرفت مهارت های خود نیست. خواسته ی شما این است که قادر باشید تا در گرامر حرفه ای شوید و فعالانه از آن استفاده کنید تا گرامر را در عمل توسعه دهید و از آن استفاده کنید، نه این که فقط قادر باشید تا گرامر را با بی دقتی حفظ کنید.

برای پیشرفت مهارت های زبان انگلیسی خود از تکنولوژی استفاده کنید.

می‌توانید یک معلم خصوصی بگیرید تا با شما کار کند اما ساعت‌های پیوسته با معلم خصوصی ممکن است هزینه‌ی زیادی داشته باشد. گزینه‌های به‌صرفه‌ی بیشتری وجود دارند:

  • برای مثال دانلود کردن پادکست‌ها و فیلم‌های انگلیسی، راهی عالی برای مشاهده‌ی زبان در عمل هستند.
  • شما می توانید کتاب های جالب با گرامر خوب، اما موضوعات جالب را برای خواندن تهیه کنید و آن ها را با پول کم یا به طور رایگان در کامپیوتر خود دانلود کنید.

با استفاده ی فعالانه و موثر از زبان، یادگیری کم به طور روزانه و پیشرفت در طول زمان از اشتباهات اجتناب کنید. شما خیلی زود در گرامر انگلیسی حرفه ای می شوید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

قوانین گرامر انگلیسی برای حالت های جمع ملکی

به قوانین گرامر انگلیسی برای حالت های جمع ملکی و مثال هایی از این قاعده زبان انگلیسی در این مطلب اشاره می کند. پس این مطلب را با مثال های زیر دنبال کنید. به قوانین گرامر انگلیسی برای حالت های جمع ملکی توجه کنید: اهمیتی ندارد که شما چند دفعه قوانین حالت های جمع ملکی را بیاموزید، احتمالاً فراموش نخواهید […]

منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی

به منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی اشاره میکند که می تواند بسیار برای زبان آموزان مفید باشد. حتما این وب سایت های معرفی شده را ببینید و انها را در لیست Favorite های خود قرار دهید. به منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی توجه کنید اگر شما از ابزارهای رایگان آموزش گرامر انگلیسی بسیاری که آنلاین قابل دسترس هستند، […]

جمع اسامی بی قاعده در زبان انگلیسی

در این مطلب به جمع اسامی بی قاعده در زبان انگلیسی و دیدن مثال های زیادی در این باره می پردازیم. پس با ما همراه باشید تا بدانید چطور باید برخی از اسم ها را که استثنا هستند جمع ببندیم. به جمع اسامی بی قاعده در زبان انگلیسی توجه کنید: اغلب اسامی در زبان انگلیسی با افزودن یک “s” یا […]

رایج ترین خطاهای گرامری در زبان انگلیسی

به رایج ترین خطاهای گرامری در زبان انگلیسی و هم چنینی مثال هایی در این زمینه اشاره می کند.پس با ما همراه باشید تا بتوانید با اشتباهات رایج در زمینه گرامری بیشتر آشنا شوید. به رایج ترین خطاهای گرامری در زبان انگلیسی توجه کنید: فهمیدن رایج ترین خطاهای گرامری می تواند در پیشرفت رایتینگ شما کمک کند. موقعی که شما […]

قوانین اصلی گرامری در زبان انگلیسی

به قوانین اصلی گرامری در زبان انگلیسی اشاره می کند ک تقریبا پایه و اساس زبان انگلیسی را تشکیل می دهند. پس با ما همراه باشید. به قوانین اصلی گرامری در زبان انگلیسی توجه کنید: ۱- از زمان معلوم استفاده کنید هر زبان انسان یک جمله ی معلوم را با فاعل، یا “کننده ی کار” شروع می کند. در انگلیسی، […]

آموزش جملات شرطی زبان انگلیسی

به آموزش جملات شرطی زبان انگلیسی و هم چنین مثال های متعدد در این باره و همچنین انواع جملات شرطی در زبان انگلیسی به همراه تعریف آنها می پردازد. پس این مطلب مهم را از دست ندهید. آموزش جملات شرطی زبان انگلیسی را ببنید: یادگیری جملات شرطی می تواند هم برای شاگردانی که انگلیسی را به عنوان زبان دوم می […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ