زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین آموزشگاه زبان های ایتالیایی در ایران بررسی می کند که زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟ اگر شما هم علاقمند به یادگیری زبان ایتالیایی هستید این مطلب را حتما از بخوانید و کلاس های ایتالیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را نیز فراموش نکنید.

اما زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟

زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟

زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟

موسسه ی سرویس زبان خارجی ایالات متحده ی آمریکا زبان ها را لیست می کند و تعداد ساعات کلاس هایی را تخمین می زند که برای مهارت در هر یک لازم است.
آن ها ایتالیایی را به عنوان زبان ‘گروه یک’ یا ‘طبقه ی یک’ طبقه بندی می کنند که یعنی یک شاگرد باید تقریباً ۶۰۰ ساعت را در کلاس بگذراند تا به سلاست اصلی برسد.
موسسه ی سرویس خارجی (FSI) ایتالیایی را یکی از راحت ترین زبان ها برای یادگیری در نظر می گیرد.
به راستی که یادگیری این زبان برای گویشوران انگلیسی یک زبانه خیلی سریع تر از برای مثال روسی و چینی است. احتمال دارد که روسی تقریباً دو برابرِ ساعات کلاس ایتالیایی طول بکشد تا در آن به سطح مشابه سلیس بودن برسید.
تحت این تئوری اگر شما در کلاس برای دوازده ساعت در هفته و ۵۰ هفته مطالعه کنید، به سلیس بودنِ اصلی در ایتالیایی می رسید.
اگر شما برای یک دوره ی فشرده به ایتالیا بروید که ۲۴ ساعت در هفته مطالعه کنید، فقط در ۲۵ هفته به سلیس بودنِ اصلی می رسید.
در حالی که احتمال دارد تخمین FSI تا حدی کمک کننده باشد، بیش از حد هم ساده شده اند. عوامل زیاد دیگری هم وجود دارند که روی مدت زمانی که طول می کشد تا ایتالیایی را بیاموزید، اثر می گذارند.
برای شروع نمودار FSI درباره ی رسیدن به ‘سلاست اصلی’ در ۶۰۰ ساعت صحبت می کند. اما ‘سلاست اصلی’ در واقع به چه معنا است؟ مباحثات زیادی درباره ی آن چه که ما به عنوان سلاست در زبان تعریف می کنیم، وجود دارد.
برای بافت این مقاله بیایید بگوییم به این معنا است که شما فهمی از آن چه که در اطرافتان می گذرد، دارید، خواه در قالب مکالمات انجام شده در میز کناری تان باشد یا فهمیدن اصل مطلب اخبار تلویزیون و رادیو.
به این معنا است که قادر باشید تا طبق آن به اطلاعاتی که دریافت می کنید، عکس العمل نشان دهید و بتوانید به طور موثری در آن زبان ارتباط برقرار کنید.
مهم ترین قسمت این است که هر چه شما همیشه از یک زبان طولانی تر استفاده کنید، بیش تر در مغزتان می‌ ماند و احتمالش بیش تر است بعد از سال ها که شروع به مطالعه ی آن زبان کردید، قادر باشید از آن به طور موثر و فوری استفاده کنید.

مقالات مرتبط

چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان ایتالیایی در ایران می باشد. ما می خواهیم بررسی کنیم که چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟ شما هم در زبان ایتالیایی مبتدی هستید پس حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید. پس چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟ شما چند ساعت در روز را به استفاده از ایتالیایی اختصاص می […]

بهترین دلایل برای یادگیری زبان ایتالیایی

به بهترین دلایل برای یادگیری زبان ایتالیایی می پردازد که هر کسی که دوستدار زبان ایتالیایی باشد با دیدن این دلایل دیگر نمی تواند در برابر آموزش زبان ایتالیایی مقاومت کند. اما به بهترین دلایل برای یادگیری زبان ایتالیایی می پردازیم ۱- اگر از قبل زبان اسپانیایی یا فرانسوی را بلد باشید، یادگیری آن ساده‌تر است اگر مخصوصاً اسپانیایی را […]

۵ اصطلاح زبان ایتالیایی عامیانه

به ۵ اصطلاح زبان ایتالیایی عامیانه اشاره می کند که برای زبان آموزان ایتالیایی بسیار جالب خواهد بود. پس با این مطلب همراه باشید.  به ۵ اصطلاح زبان ایتالیایی عامیانه می پردازیم: ۱- “Che Figo !” | چقدر فوق‌العاده! “Stasera andiamo al concerto finalmente, che figo!” | بالاخره امشب به کنسرت می‌رویم، چقدر عالی! از “che figo” برای نشان دادن […]

چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم

که برگزار کننده دوره های اموزش آنلاین زبان ایتالیایی می باشد برای علاقمندان زبان ایتالیایی بیان می کند که چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم ؟ این متن را خوب بخوانید تا سوالی برایتان باقی نماند. اما چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم ۱. آنچه را که از قبل مطالعه کرده‌اید دوره کنید متأسفانه، اگر شما […]

۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین

بهترین مرکز برگزاری آموزش آنلاین زبان های مختلف در ایران می باشد. ۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین در این مطلب بیان می شود که برای زبان آموزان بسیار مفید است. به ۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین توجه کنید: ۱. عجله نکنید! به بیانی دیگر، از اول شروع کنید (به همین راحتی): الفبا، تلفظ حروف، شکل هجاها […]

زبان ایتالیایی چه طور از زبان لاتین نشات گرفت؟

آموزش زبان ایتالیایی را با اساتید ایتالیایی زبان در ایران انجام می دهد. امروز به تاریخچه زبان ایتالیایی اشاره می کنیم و بررسی می کنیم زبان ایتالیایی چه طور از زبان لاتین نشات گرفت؟ اما زبان ایتالیایی چه طور از زبان لاتین نشات گرفت؟ وقتی ما به زبان ایتالیایی می‌اندیشیم، به زیبایی کلاسیک، داستان عاشقانه و زیبایی فکر می‌کنیم، ما […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ