آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین آموزشگاه زبان های آلمانی ایران امروز این سوال را مورد بررسی قرار می دهد که آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟ پس با ما باشید.

آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

اما آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

همه­ ی ما انگیزه­ های متفاوتی داریم برای یادگیری زبانی جدید اما آلمانی با بیش از ۲۰۰ میلیون گویشور در جهان، گزینه­ ای پرطرفدار و به شدت با ارزش است.

اما درست چقدر طول می­کشد که آلمانی یاد بگیریم؟ از همه چیز گذشته، همزمان که شروع به سفر آلمانی خود می­کنید، احتمالاً اهداف مشخصی در ذهن دارید و مهم است که راجع به میزان زمان رسیدن به آن هدف­ ها آگاهی­ هایی داشته باشید.

خوشبختانه، آلمانی برای گویشوران انگلیسی از زبان­ هایی راحت­ تری است که می­توانند یاد بگیرند. البته اینکه چقدر سریع آن را یاد بگیرید بستگی به چند چیز دارد:

  • تلاشی که حاضرید صرف کنید
  • هر چند وقت یکبار تمرین می­کنید
  • یافتن تکنیک یادگیری یا متد مناسب برای یادگیری

آلمانی در دسته­ ی دوم زبان­ ها (از نظر سختی) قرار می­گیرد و شبیه به انگلیسی حساب می ­شود. FSI تخمین می­زند که یادگیری آلمانی تقریباً ۳۰ هفته یا ۷۵۰ ساعت در کلاس برای یادگیری طول می­کشد.

این تحقیق بر روی گروهی از دانش ­آموزان صورت گرفت که ۲۵ ساعت در هفته را داخل کلاس گذرانده بودند و روزانه سه ساعت را صرف تمرین انفرادی می­کردند.

اگرچه این ممکن است خیلی زیاد به نظر برسد اما حتی زبان­ های مرتبط با انگلیسی مانند اسپانیایی و فرانسوی هم ممکن است تا ۲۴ هفته یا ۶۰۰ ساعت برای یادگیری طول بکشند.

سخت­ ترین زبان­ها مانند ماندارین چینی و ژاپنی ممکن است تا ۸۸ هفته یا ۲۲۰۰ ساعت برای یادگیری طول بکشند. آلمانی با در نظر گرفتن این حقایق واقعاً به آن اندازه که ممکن است فکر کنید طول نخواهد کشید.

عوامل مختلف بسیاری وجود دارند که تعیین می­کنند یادگیری آلمانی چقدر طول می­کشد.

انگیزه­ ی کلّی شما برای یادگیری، میزان قرارگیری در معرض این زبان، و یافتن معلم مناسب با متد صحیح تعدادی از مهم­ترین فاکتورهای دخیل هستند. به کار بستن آلمانی­ تان و تمرین آن در موقعیت­های روزانه نیز باعث بالا رفتن سرعت فرآیند یادگیری می­شود.

مقالات مرتبط

زبان آلمانی را چقدر سریع می توان یاد گرفت؟

یکی از بهترین آموزشگاه زبان های آلمانی در ایران در این مقاله قصد دارد نشان دهد که زبان آلمانی را چقدر سریع می توان یاد گرفت؟ اگر سرعت در یادگیری برایتان مهم است حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. اما زبان آلمانی را چقدر سریع می توان یاد گرفت؟ مهم­ تر از هر مورد دیگری، سرعت یادگیری آلمانی […]

اگر انگلیسی بلدید بهترین زبان بعدی آلمانی خواهد بود

یکی از بهترین موسسه زبان های آلمانی در ایران می باشد. اگر انگلیسی بلدید بهترین زبان بعدی آلمانی خواهد بود . اگر از خود می پرسید چرا به شما در متن زیر دلایل این مسئله را نشان می دهیم. چرا اگر انگلیسی بلدید بهترین زبان بعدی آلمانی خواهد بود : اگرچه بعضی جنبه هایی در زبان آلمانی وجود دارند که […]

چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟

نشان می دهد که چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟ اگر شما هم فکر می کنید که یادگیری زبان آلمانی سخت است بهتر است دوباره فکر کنید و این متن را تا انتها بخوانید. اما چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟ دلایل زیادی وجود دارند که احتمال دارد فرایند یادگیری زبان به آن اندازه […]

رایج ترین افعال بی قاعده زبان آلمانی

به رایج ترین افعال بی قاعده زبان آلمانی در این مقاله می چردازد. موسسه زبان ایران آکسفورد بهترین برگزار کننده دوره های زبان آلمانی در ایران به شما پیشنهاد می دهد اصلا این مطلب را از دست ندهید. اما رایج ترین افعال بی قاعده زبان آلمانی را با هم ببینیم: گام دوم حرفه ای شدن در صرف فعل آلمانی این […]

آموزش افعال زبان آلمانی

به آموزش افعال زبان آلمانی و مقدمه ای برای این آموزش در این مقاله اشاره می کند. پس اگر قصد شرکت در کلاس های زبان آلمانی بهترین آموزشگاه زبان آلمانی ایران را دارید پس با ما همراه باشید. مقدمه ای بر آموزش افعال زبان آلمانی با افعال با قاعده در زمان حال شروع کنید بهترین روش برای شروع یادگیری صرف […]

اصطلاحات زبان آلمانی که هر کسی باید بداند

اصطلاحات زبان آلمانی که هر کسی باید بداند را برایتان می آورد. این اصطلاحات زیبا انقدر قابل توجه اند که مطمئنیم از خواندن آنها لذت می برید. اما اصطلاحات زبان آلمانی که هر کسی باید بداند ۱- Das ist mir Wurst ترجمه‌ی تحت‌اللفظی آن می‌شود: این برای من سوسیس است. معنایش چیست و چگونه باید مورد استفاده قرار بگیرد؟ این […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ