بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

لیست بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

راه های بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد ، از داشتن استاد انگلیسی خصوصی تا رفتن به موسسه و شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی. اما دانستن وب سایت های مفید آموزش زبان انگلیسی نیز می تواند بسیار موثر باشد. در زیر لیستی از ۱۰ سایت برتر در زمینه آموزش زبان انگلیسی ارائه شده اند که می تواند شما را در یادگیری انگلیسی کمک کنند.

این سایت یکی از بهترین سایت ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد. این سایت یکی از مهم ترین وب سایت ها در زمینه آموزش آیلتس می باشد و منابع ارائه شده در سایت برای هر دانشجویی و هر سطحی مفید است.

برای دریافت دوره های رایگان این سایت در آن ثبت نام کنید و از ایمیل های متناوب این سایت برای یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید.

این سایت تمرکزش بر روی دانش پایه زبان انگلیسی و نکات برای یادگیری بهتر است. دوره های این سایت شامل آموزش تلفظ ، گرامر زبان انگلیسی ، نوشتار ، ازمون انگلیسی و … است.

این سایت زیر مجموعه British Council می باشد. این سایت اطلاعات پیرامون یادگیری انگلیسی و آزمون ها را در اختیار دبیران انگلیسی و دانشجویان زبان انگلیسی قرار می دهد.

این سایت بر روی مهارت نوشتار انگلیسی تمرکز دارد. شما writing خود را به سایت ارسال می کنید و یک شخص native speakers آن را برای شما تصحیح می کند. حتی شما نیز می توانید به بقیه افراد در این راه کمک کنید.

شما در این سایت می توانید دوره های پایه زبان انگلیسی را بگذرانید. علاوه بر این شما می توانید با عضویت در انجمن سایت با بقیه افراد چت کنید و در تماس باشید.

این سایت برای یادگیری بهتر واژگان انگلیسی می باشد. واژگانی که کاربرد روزمره بیشتری دارند و با مثال های زیاد این سایت و آزمون موجود در سایت می توانید از یادگیری سریعتر آنها استفاده نمایید.

با بیش از ۱۰ سال سابقه در مسیر آموزش زبان انگلیسی ، این سایت جزو بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی می باشد. با ارائه نکات یادگیری بهتر ، آزمون ها و… کار شما را بسیار آسان می کند.

همانطور که از نامش پیداست این سایت شامل آزمون های مختلف زبان انگلیسی همچون TOEFL, CPE, KET و هر آزمون متداولی در زبان انگلیسی را شامل می شود. شما می توانید هر مهارت زبان انگلیسی را جداگانه مورد آزمون قرار دهید.

وب سایتی کامل برای یادگیری زبان انگلیسی. آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی ، فعل ها ، تیکه کلام ها و…. شما حتی می توانید سوالات خود را در وب سایت قرار دهید و جواب انها را در یافت نمایید.

مقالات مرتبط

مخفف کلمات انگلیسی

مخفف کلمات انگلیسی شما هم حتما با کلماتی برخورد کرده اید که از چند حرف تشکیل شده اند و مختصر واژه یا عبارتی هستند. در زبان انگلیسی این کلمات را Abbreviation و  یا Acronym می گویند. دلیل اصلی مخفف کردن کلمات این است که زمان و فضای کمتری را اشغال کنند و بتوان از آنها به عنوان یک کلمه کامل […]

آموزش زبان انگلیسی در آمریکا

آموزش زبان انگلیسی در آمریکا محبوب ترین مقصد افراد دنیا برای یادگیری زبان انگلیسی نه انگلیس است و نه کانادا یا حتی استرالیا ، بیشتر این افراد دوست دارند آموزش زبان انگلیسی در آمریکا را تجربه کنند. در این بخش اگر شما هم جزو این دسته هستید پس بهتر است این مطلب دنبال کنید تا بدانید که بهترین موسسات زبان […]

تقویت حافظه برای یادگیری زبان انگلیسی

تقویت حافظه برای یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان آموز شما باید بتوانید دو کار را خوب انجام دهید: مطالب و اطلاعات جدید را یاد بگیرید. اطلاعات یاد گرفته شده را به یاد بیاورید. بسیاری معتقدند یادگیری یک زبان جدید بهترین راه برای جلوگیری از فراموشی و تقویت حافظه است که البته تا حدود بسیار زیادی درست است. مثلا […]

تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی

تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی در سال ۲۰۱۶ مطمئنا یکی از پرطرفداترین کشور ها برای ادامه تحصیل استرالیا خواهد بود. یکی از شاد ترین کشور های دنیا که به اندازه آمریکا جدی نیست ، به اندازه کانادا آب و هوای سرد و خشن ندارد و مهم تر از همه سطح رفاه اجتماعی بسیار خوبی دارد. اما تحصیل در […]

چگونه انگلیسی فکر کنیم

چگونه انگلیسی فکر کنیم ” زبان اول من انگلیسی نیست ولی به انگلیسی فکر می کنم ” این جمله ای است که خیلی از زبان آموزان موفق آن را بیان می کنند. حتما نباید در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنید تا بتوانبد به این مهارت دست پیدا کنید. از فرهنگ و زبانی که باشید می توانید جوابی ساده برای […]

اصطلاحات انگلیسی مالی

اصطلاحات انگلیسی مالی حوزه های مالی و تجاری زبان انگلیسی برای کارمندان مالیات ، حسابدار ها و هر کسی که باید با صورت های مالی سر وکار داشته باشد بسیار مهم است. اصطلاحات انگلیسی مالی را می توان در یک دوره کوتاه مدت در سپری کرد. اگر دوست دارید بیشتر بدانید بهتر است به اطلاعات دوره که در زیر اعلام […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ