بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

لیست بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

راه های بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد ، از داشتن استاد انگلیسی خصوصی تا رفتن به موسسه و شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی. اما دانستن وب سایت های مفید آموزش زبان انگلیسی نیز می تواند بسیار موثر باشد. در زیر لیستی از ۱۰ سایت برتر در زمینه آموزش زبان انگلیسی ارائه شده اند که می تواند شما را در یادگیری انگلیسی کمک کنند.

این سایت یکی از بهترین سایت ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد. این سایت یکی از مهم ترین وب سایت ها در زمینه آموزش آیلتس می باشد و منابع ارائه شده در سایت برای هر دانشجویی و هر سطحی مفید است.

برای دریافت دوره های رایگان این سایت در آن ثبت نام کنید و از ایمیل های متناوب این سایت برای یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید.

این سایت تمرکزش بر روی دانش پایه زبان انگلیسی و نکات برای یادگیری بهتر است. دوره های این سایت شامل آموزش تلفظ ، گرامر زبان انگلیسی ، نوشتار ، ازمون انگلیسی و … است.

این سایت زیر مجموعه British Council می باشد. این سایت اطلاعات پیرامون یادگیری انگلیسی و آزمون ها را در اختیار دبیران انگلیسی و دانشجویان زبان انگلیسی قرار می دهد.

این سایت بر روی مهارت نوشتار انگلیسی تمرکز دارد. شما writing خود را به سایت ارسال می کنید و یک شخص native speakers آن را برای شما تصحیح می کند. حتی شما نیز می توانید به بقیه افراد در این راه کمک کنید.

شما در این سایت می توانید دوره های پایه زبان انگلیسی را بگذرانید. علاوه بر این شما می توانید با عضویت در انجمن سایت با بقیه افراد چت کنید و در تماس باشید.

این سایت برای یادگیری بهتر واژگان انگلیسی می باشد. واژگانی که کاربرد روزمره بیشتری دارند و با مثال های زیاد این سایت و آزمون موجود در سایت می توانید از یادگیری سریعتر آنها استفاده نمایید.

با بیش از ۱۰ سال سابقه در مسیر آموزش زبان انگلیسی ، این سایت جزو بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی می باشد. با ارائه نکات یادگیری بهتر ، آزمون ها و… کار شما را بسیار آسان می کند.

همانطور که از نامش پیداست این سایت شامل آزمون های مختلف زبان انگلیسی همچون TOEFL, CPE, KET و هر آزمون متداولی در زبان انگلیسی را شامل می شود. شما می توانید هر مهارت زبان انگلیسی را جداگانه مورد آزمون قرار دهید.

وب سایتی کامل برای یادگیری زبان انگلیسی. آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی ، فعل ها ، تیکه کلام ها و…. شما حتی می توانید سوالات خود را در وب سایت قرار دهید و جواب انها را در یافت نمایید.

مقالات مرتبط

زبان انگلیسی در قبرس

زبان انگلیسی در قبرس به عنوان تنها مرکز تخصصی زبان های مدیترانه ای در ایران امروز قصد توضیح در مورد زبان های رسمی کشور قبرس Cyprus و هم چنین نقش زبان انگلیسی در قبرس را دارد. زبان های رسمی کشور قبرس زبان ترکی استانبولی : البته دیگر نمی توان ترکی جزیره قبرس را ترکی استانبولی نامید زیرا به دلیل تغییرات […]

امکان حذف زبان انگلیسی از اتحادیه اروپا

امکان حذف زبان انگلیسی از اتحادیه اروپا بعد از جنبشی که به Brexit معروف شد و در طی آن مردم بریتانیا در پی یک همه پرسی ، خواستار خروج از اتحادیه اروپا شدند. اتحادیه اروپا هم خودی نشان داده است و با اعلام اینکه دیگر زبان رسمی هیچ کدام از اعضا زبان انگلیسی نیست امکان حذف زبان انگلیسی از اتحادیه […]

آموزش زبان نیوزلند

آموزش زبان نیوزلند New Zealand کشور جدیدی است که در قاره اقیانوسیه قرار گرفته است. Zealand از کلمه Zeeland در زبان هلندی نشات گرفته که به معنای سرزمین دریا است. یکی از استان هایی که در هلند توسط دریا جدا شده است به همین نام بوده است و گویا همین شباهت باعث شده که کشور New Zealand  هم به این […]

آگاتا کریستی نویسنده محبوب زبان ها

آگاتا کریستی نویسنده محبوب زبان ها Agatha Christie نویسنده محبوب رمان های پلیسی جنایی را شاید خیلی ها می شناسند. نویسنده سری داستان های پوآرو شاید معروف ترین اثر این بانوی ادبیات داستانی زبان انگلیسی باشد. اما دوست دارد به این نویسنده از دیدی دیگر نگاه کند. از دید زبانشناسی و ترجمه آگاتا کریستی نویسنده محبوب زبان های مختلف دنیاست. […]

دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن

دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن برخی از بهترین دانشگاه های ژاپن را که مدارک و رشته های خود را به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند در زیر معرفی می کند. تقریبا تمامی دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن در وب سایت های خود شرایط پذیرش آنلاین را ارائه می دهند. International University of Japan دانشگاه بین المللی […]

مخفف کلمات انگلیسی

مخفف کلمات انگلیسی شما هم حتما با کلماتی برخورد کرده اید که از چند حرف تشکیل شده اند و مختصر واژه یا عبارتی هستند. در زبان انگلیسی این کلمات را Abbreviation و  یا Acronym می گویند. دلیل اصلی مخفف کردن کلمات این است که زمان و فضای کمتری را اشغال کنند و بتوان از آنها به عنوان یک کلمه کامل […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ