توییتر Twitter آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای دوستانی که دوست دارند ما را در شبکه اجتماعی توییتر Twitter  دنبال کنند ، حساب کاربری خود را ایجاد کرده است. ما همیشه به دنبال تعامل بیشتر با زبان آموزان بوده ایم و شبکه اجتماعی Twitter توییتر برای این کار بسیار مناسب می باشد. توییتر Twitter آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IranOxforduk@ حساب رسمی ما می باشد.

توییتر Twitter آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

توییتر Twitter آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

توییتر Twitter آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را دنبال کنید با @IranOxforduk

ما همه روزه اطلاعات بسیاری از کلاس ها را در حساب توییتر آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار می دهیم. بسیاری از تغییرات آزمون های مختلفی همانند آیلتس و تافل و PTE در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

اما آیا عضو شدن در توییتر Twitter آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفید است؟

بله. بسیار می تواند مفید باشد. حساب کاربری ما در توییتر توسط مشاورین ارشد آموزشگاه بررسی می شود و سوالات مطرح شده در این حساب را به خوبی بررسی می کنیم.

آیا می دانید در سراسر دنیا شرکت های بسیار بزرگ و معتبر به پیام خصوصی در Twitter همانند برخورد حضوری اهمیت قائل می شوند؟

@IranOxforduk به تمامی پیام ها در ح امکان پاسخی جداگانه می دهد. همانند ایمیل های ارسالی به موسسه twit های شما را نیز بررسی می کنیم.

همه روزه Update های موجود را در این حساب ارسال می کنیم.

ویدیو های بسیاری را برای آموزش های مختلف زبان های مختلف در Twitter قرار می دهیم.

هم چنین نمره های زبان آموزان را می توانید در هر کلاس در حساب خود ببینید.

ما به دنبال کردن ( Follow ) شما ارزش بسیاری قائلیم. سعی می کنیم جواب اعتماد شما را با مطالب مناسب و عکس ها و ویدیو ها آموزش زبان های مختلف انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، ترکی استانبولی ، روسی و ایتالیایی بدهیم.

به دلیل ماهیت محتوایی Twitter سعی می کنیم در متن های کوتاه و با کلمات اندک و تصاویر مرتبط حساب توییتر Twitter آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را به روز کنیم. البته در صورتی که مطلبی برای Share کردن دارید می توانید آن را به ما توییت اختصاصی کنید و  ما آن را به اسم خودتان در توییتر ایران آکسفورد قرار می دهیم.

مقالات مرتبط

الگوی Task 2 اسپیکینگ تافل

امروز برای شما یک الگو سه مرحله ای معرفی می کند. الگوی Task 2 اسپیکینگ تافل سه مرحله ای است و می تواند برای همه سوالات استفاده شود. در این سوالات شما ۴۵ ثانیه وقت دارید که صحبت کنید. در Task 2 TOEFL Speaking چه چیزی سوال می شود؟ در این سوالات معمولا یک موضوع اجتماعی مطرح می شود و […]

GRE Score Select چیست؟

توضیحاتی در مورد خصوصیت منحصر به فرد آزمون GRE می پردازد. GRE Score select چیست؟ شاید خیلی از داوطلبین آزمون GRE از این امکان اطلاع ندارند. اگر شما هم دوست دارید بدانید پاسخ GRE Score Select چیست؟ پس بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. همه چیز در مورد GRE score Select این گزینه به داوطلبین این […]

آزمون LSAT

اولین و تنها مرکز برگزاری دوره های زبان انگلیسی برای حقوق به صورت دوره ویژه می باشد. علاوه بر این دوره آن دسته از افرادی که قصد در ادامه تحصیل در رشته حقوق در آمریکا و کانادا را دارند نیز نیاز به آزمون LSAT دارند. در این تست مهارت خواندن و کلمات شما در زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می […]

آزمون زبان ACT چیست؟

تنها مرکز آمادگی آزمون زبان ACT آمریکا در ایران می باشد. اما آزمون زبان ACT چیست؟ American College Testing آزمون ACT یک آزمون برای پذیرش برای دانشگاه های آمریکاست. بسیاری از دانشگاه های آمریکا این آزمون را برای پذیرش دانشجویان بین المللی خود درخواست می کنند. پس اگر شما برای ادامه تحصیل در آمریکا برنامه ای دارد ، این آزمون […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ