آموزش مجازی زبان اسپانیایی

آموزش مجازی زبان

آموزش مجازی زبانزش مجازی زبان اسپانیایی

آموزش مجازی زبان اسپانیایی

آموزش مجازی زبان اسپانیایی دیگر تنها یک رویا نیست ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این رویا جامه عمل پوشانده است. در کلاس های آموزش مجازی زبان اسپانیایی موسسه زبان ایران آکسفورد کلاس های آموزش زبان اسپانیایی از طریق اینترنت نیز قابل برگزاری می باشند. این کلاس ها برای کسانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و یا از نظر زمانی محدودیت دارند بسیار مناسب هستند. برای شرکت در این کلاس های زبان آموزان تنها به نیاز به موراد زیر را دارند:

دسترسی به اینترنت

وب کم و یا میکروفون

زبان آموزان برای شرکت در کلاس های آموزش مجازی زبان اسپانیایی نیاز به دانش ویژه کامپیوتر و یا زبان اسپانیایی را ندارند . روند کلاس های انلاین زبان اسپانیایی بسیار ساده می باشد و در ابتدای جلسات به زبان آموز توضیح داده می شود. در این کلاس ها اساتید زبان اسپانیایی از طریق اینترنت اقدام به برگزاری کلاس ها می نمایند و زبان آموزان می توانند به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز شبانه روز از این بسته ها استفاده کنند.

  • مزیت های آموزش مجازی زبان اسپانیایی دارای مزیت های زیر می باشد:
  • زمان شروع و پایان کلاس ها در اختیار زبان آموز می باشد.
  • قابلیت ضبط جلسات و استفاده از آنها در زمان های دیگر
  • خصوصی بودن کلاس ها و فشرده بودن آنها
  • پیشرفت سریع زبان آموز و گزارش گیری از کلاس های توسط آموزشگاه زبان ایران ایران آکسفورد

از انجا که آموزش از راه دور زبان اسپانیایی در جهان در ابتدای راه خود قرار دارد بسیاری از مزیت های این روش ها شناخته نشده اند اما برای زبان آموزان می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین و تنها آموزشگاه زبان در ایران می باشد که اقدام به برگزاری آموزش مجازی زبان اسپانیایی در ایران نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.

کپی رایت © 1388-1393 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ