شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز سبک های مختلف آموزش زبان را مورد بررسی قرار می دهد. اگر دوست دارید بدانید شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟ و چطور بهتر می توانید یادگیری زبان را تجربه کنید پس با ما همراه باشید.

شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

اما شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

سبْک شنیداری

زبان‌آموزان شنیداری بیشتر اطلاعات را از آنچه می‌شنوند کسب می‌کنند. بنابراین وقتی باید چیزی را از کتابی درک کنند، باید به بلند خواندن تشویق شوند.

زبان‌آموزان شنیداری باید همچنین ترغیب شوند که پس از خواندن مطلب آن را به طور شفاهی خلاصه کنند. خلاصه کردن با صدای بلند به زبان‌آموز شنیداری اجازه می‌دهد تا اطلاعات را بشنود، بنابراین به تسلط بهتری روی آن می‌رسد.

درخواست خلاصه‌ی شفاهی هم به شما و هم به زبان‌آموز شنیداری اجازه می‌دهد که ببینید مطالب را با موفقیت یاد گرفته‌اند یا زمان بیشتری برای مطالعه مورد نیاز است.

زبان آموزان شنیداری تمایل به حفظ اطلاعات از چیزهای جالب کوچک دارند که از خودشان در می‌آورند یا می‌توان یاد داد. آهنگ‌ها و اشعاری که با صدای بلند خوانده می‌شوند می‌توانند به زبان‌آموزان شنیداری برای به خاطر سپردن تاریخ‌ها و رخدادهای مهم کمک کنند.

نوارهای ویدئویی و نوارهای صوتی هم احتمال دارد به زبان آموزان شنیداری کمک کنند تا دانشی ضروری را کسب کنند که در محیطِ فراهم شده از آن ها خواسته شده است. گروه های مطالعه که موضوعات در آن ها بلند مورد بحث قرار می گیرند هم می توانند به زبان آموزان شنیداری کمک کنند تا اطلاعاتی را کسب کنند که در حال آموختنش هستند.

سبْک دیداری
این نوع زبان آموزان باید از یادداشت هایی استفاده کنند که می توانند بعداً آن ها را بخوانند و دوره کنند. آن ها باید از ماژیک های رنگی هم استفاده کنند که روی اطلاعات مهم خط بکشند تا از لحاظ دیداری جذب کننده باشند و راحت تر خوانده شوند.
زبان آموزان دیداری به جای حفظ دانش از طریق سخن رانی های شفاهی یا کمک کننده های آموزشی شنیداری دیگر، دانش بیش تری را از طریق استفاده از جداول، و نمودارها حفظ می کنند. برنامه های کامپیوتری و انواع دیگر کمک کننده های دیداری هم می توانند درک آن ها را افزایش دهند.
فلش کارت ها هم منبعِ عالیِ یادگیری برای زبان آموزان سبک دیداری است. یک زبان آموز دیداری می تواند استفاده از فلش کارت ها را اگر مسئول ساختن و دوره ی آن ها باشند به حداکثر برساند.
در نهایت، استفاده از سرنام ها، زنجیره های دیداری، و یادیارها هم برای زبان آموزان دیداری مفید است.

برای شرکت در کلاس آموزش زبان با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

قوانین گرامر انگلیسی برای حالت های جمع ملکی

به قوانین گرامر انگلیسی برای حالت های جمع ملکی و مثال هایی از این قاعده زبان انگلیسی در این مطلب اشاره می کند. پس این مطلب را با مثال های زیر دنبال کنید. به قوانین گرامر انگلیسی برای حالت های جمع ملکی توجه کنید: اهمیتی ندارد که شما چند دفعه قوانین حالت های جمع ملکی را بیاموزید، احتمالاً فراموش نخواهید […]

منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی

به منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی اشاره میکند که می تواند بسیار برای زبان آموزان مفید باشد. حتما این وب سایت های معرفی شده را ببینید و انها را در لیست Favorite های خود قرار دهید. به منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی توجه کنید اگر شما از ابزارهای رایگان آموزش گرامر انگلیسی بسیاری که آنلاین قابل دسترس هستند، […]

جمع اسامی بی قاعده در زبان انگلیسی

در این مطلب به جمع اسامی بی قاعده در زبان انگلیسی و دیدن مثال های زیادی در این باره می پردازیم. پس با ما همراه باشید تا بدانید چطور باید برخی از اسم ها را که استثنا هستند جمع ببندیم. به جمع اسامی بی قاعده در زبان انگلیسی توجه کنید: اغلب اسامی در زبان انگلیسی با افزودن یک “s” یا […]

رایج ترین خطاهای گرامری در زبان انگلیسی

به رایج ترین خطاهای گرامری در زبان انگلیسی و هم چنینی مثال هایی در این زمینه اشاره می کند.پس با ما همراه باشید تا بتوانید با اشتباهات رایج در زمینه گرامری بیشتر آشنا شوید. به رایج ترین خطاهای گرامری در زبان انگلیسی توجه کنید: فهمیدن رایج ترین خطاهای گرامری می تواند در پیشرفت رایتینگ شما کمک کند. موقعی که شما […]

قوانین اصلی گرامری در زبان انگلیسی

به قوانین اصلی گرامری در زبان انگلیسی اشاره می کند ک تقریبا پایه و اساس زبان انگلیسی را تشکیل می دهند. پس با ما همراه باشید. به قوانین اصلی گرامری در زبان انگلیسی توجه کنید: ۱- از زمان معلوم استفاده کنید هر زبان انسان یک جمله ی معلوم را با فاعل، یا “کننده ی کار” شروع می کند. در انگلیسی، […]

آموزش جملات شرطی زبان انگلیسی

به آموزش جملات شرطی زبان انگلیسی و هم چنین مثال های متعدد در این باره و همچنین انواع جملات شرطی در زبان انگلیسی به همراه تعریف آنها می پردازد. پس این مطلب مهم را از دست ندهید. آموزش جملات شرطی زبان انگلیسی را ببنید: یادگیری جملات شرطی می تواند هم برای شاگردانی که انگلیسی را به عنوان زبان دوم می […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ