چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نشان می دهد که چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟ اگر شما هم فکر می کنید که یادگیری زبان آلمانی سخت است بهتر است دوباره فکر کنید و این متن را تا انتها بخوانید.

اما چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟

چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟

چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟


دلایل زیادی وجود دارند که احتمال دارد فرایند یادگیری زبان به آن اندازه سریع که دوست دارید پیش نرود.
بعضی از موانع رایج، شامل این موارد هستند:
•  از دست دادن انگیزه به دلیل مفاهیم گرامر پیچیده
•  فقدان رویارویی یا تمرین
•  کار کردن با معلم یا معلم خصوصی اشتباه
•  استفاده از روش های ناکارامد
حفظ انگیزه ی خود
حفظ سطح بالایی از انگیزه در سراسر تجربه ی یادگیری زبان مهم است.
یک لیست از دلایلی که می خواهید آلمانی را بیاموزید، درست کنید، این که چه طور می تواند برای زندگی شما مفید باشد، و موقعی که در آن ماهر شدید چه کاری می توانید انجام دهید.
حفظ این اهداف در ذهن به شما کمک خواهد کرد تا با انگیزه و در مسیر بمانید.
از عهده ی گرامر آلمانی برآمدن
گرامر آلمانی احتمال دارد که به نظر پیچیده برسد و فهم بعضی از مفاهیم در ابتدا می تواند سخت باشد. این جایی است که یک معلم می تواند کمک کند.
این تقریباً غیر ممکن است که یک زبان را بدون مقداری کمک از یک متخصص یاد گرفت. یک معلم یا معلم خصصی می تواند در فهم سریع گرامر جدید و حرفه ای شدن در تلفظ صحیح به شما کمک کند.
گرامر آلمانی دقیق تر و پیچیده تر از انگلیسی است، پس شما ملزم هستید که در طول راه با موانعی روبه رو شوید.
به جای این که خودتان ساعت ها تلاش کنید تا یک مفهوم را متوجه شوید، با معلم خصوصی خود، یک لیست از موضوعات سخت برای کار کردن را آماده کنید.
گرامر آلمانی لازم نیست که فوق العاده سخت باشد. با داشتن یک معلم خصوصی یا دوره ای صحیح، حتی چالش برانگیزترین مفاهیم می توانند به طور واضح و به سادگی توضیح داده شوند.
با این حال، داشتن معلم یا روش اشتباهی می تواند باعث شود که این مفاهیم حتی سخت تر به نظر برسند و به فقدان انگیزه برای ادامه ی یادگیری منجر شود.
اگر روش ها یا معلمی که انتخاب کرده اید بعد از چند ماه جواب ندهند، احتمالاً زمان آن رسیده است که دوره ی عمل خود را عوض کنید.
حتی اگر شما معلم خصوصی یا دوره ی زبانی مطلوب را پیدا کرده اید و خیلی با انگیزه هستید، سرعت پیشرفت زبانتان با فقدان تمرین احتمالاً کم می شود.

مقالات مرتبط

زبان آلمانی را چقدر سریع می توان یاد گرفت؟

یکی از بهترین آموزشگاه زبان های آلمانی در ایران در این مقاله قصد دارد نشان دهد که زبان آلمانی را چقدر سریع می توان یاد گرفت؟ اگر سرعت در یادگیری برایتان مهم است حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. اما زبان آلمانی را چقدر سریع می توان یاد گرفت؟ مهم­ تر از هر مورد دیگری، سرعت یادگیری آلمانی […]

اگر انگلیسی بلدید بهترین زبان بعدی آلمانی خواهد بود

یکی از بهترین موسسه زبان های آلمانی در ایران می باشد. اگر انگلیسی بلدید بهترین زبان بعدی آلمانی خواهد بود . اگر از خود می پرسید چرا به شما در متن زیر دلایل این مسئله را نشان می دهیم. چرا اگر انگلیسی بلدید بهترین زبان بعدی آلمانی خواهد بود : اگرچه بعضی جنبه هایی در زبان آلمانی وجود دارند که […]

آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

یکی از بهترین آموزشگاه زبان های آلمانی ایران امروز این سوال را مورد بررسی قرار می دهد که آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟ پس با ما باشید. اما آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟ همه­ ی ما انگیزه­ های متفاوتی داریم برای یادگیری زبانی جدید اما آلمانی با بیش از ۲۰۰ میلیون گویشور در جهان، گزینه­ ای […]

رایج ترین افعال بی قاعده زبان آلمانی

به رایج ترین افعال بی قاعده زبان آلمانی در این مقاله می چردازد. موسسه زبان ایران آکسفورد بهترین برگزار کننده دوره های زبان آلمانی در ایران به شما پیشنهاد می دهد اصلا این مطلب را از دست ندهید. اما رایج ترین افعال بی قاعده زبان آلمانی را با هم ببینیم: گام دوم حرفه ای شدن در صرف فعل آلمانی این […]

آموزش افعال زبان آلمانی

به آموزش افعال زبان آلمانی و مقدمه ای برای این آموزش در این مقاله اشاره می کند. پس اگر قصد شرکت در کلاس های زبان آلمانی بهترین آموزشگاه زبان آلمانی ایران را دارید پس با ما همراه باشید. مقدمه ای بر آموزش افعال زبان آلمانی با افعال با قاعده در زمان حال شروع کنید بهترین روش برای شروع یادگیری صرف […]

اصطلاحات زبان آلمانی که هر کسی باید بداند

اصطلاحات زبان آلمانی که هر کسی باید بداند را برایتان می آورد. این اصطلاحات زیبا انقدر قابل توجه اند که مطمئنیم از خواندن آنها لذت می برید. اما اصطلاحات زبان آلمانی که هر کسی باید بداند ۱- Das ist mir Wurst ترجمه‌ی تحت‌اللفظی آن می‌شود: این برای من سوسیس است. معنایش چیست و چگونه باید مورد استفاده قرار بگیرد؟ این […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ