آموزش زبان انگلیسی با فیلم

آموزش زبان انگلیسی با فیلم

از ترمیناتور تا در جستجوی نمو تا دزدان دریای کاراییب همه فیلم هایی هستند که بسیار  معروفند و به زبان انگلیسی میباشند. اما همه می دانیم که آموزش زبان انگلیسی با فیلم همیشه در کلاس های زبان طرفدار داشته است اما آیا واقعا آموزش زبان انگلیسی با فیلم کار آمد است ؟ جواب را می توان قاطعانه گفت بله ! اما چرا و چگونه ؟ استفاده از فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی باید به چه نحوی باشد که تاثیر زیادی داشته باشد.

Fun سرگرمی

یادگیری همیشه در محیط کم استرس تر و جالب تر با سرعت بیشتری اتفاق می افتد. ذات وجود سینما و فیلم نیز سرگرمی است.

انگلیسی واقعی

آموزش زبان انگلیسی با فیلم این مزیت را دارد که انگلیسی واقعی را در خود دارد. همان چیزی که در انگلیس یا آمریکا در خیابان ها می نوشنوید در فیلم ها نیز اتفاق می افتد و با همان تلفظ و سرعت بیان می شود.

تنوع

آنقدر داستان و ژانر متفاوت وجود دارد که در انتخاب دستتان کاملا باز است. از انیمیشن تا کمدی تا درام برای آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم وجود دارد.

اما چگونه از آموزش زبان انگلیسی با فیلم استفاده کنیم. در انگلیس معمولا می گویند تنها ۳۰ % از منظور افراد با کلمات بیان می شود و ۷۰ % دیگر با نوع بیان جملات ادا می شوند. برای این منظور فیلم ها عالیند چون زمینه بیان احساست کاملا وجود دارند بر عکس کتاب ها که فاقد این گزینه هستند . اما چگونه از این پدیده ها استفاده کنیم؟

مهم ترین نکته این است که فیلم ها وسیله کمک آموزشی هستند و باید با دیگر لوازم آموزش استفاده شوند. باید حتما برنامه ریزی انجام شود و حتما برای زبان آموزان هدف گذاری شود. بر اساس سطح آنها فیلم را انتخاب کنید و حتما علایق را در نظر بگیرید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی با فیلم میباشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.