آزمون زبان SELT

آزمون زبان SELT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای توضیحات بیشتر Secure English Language TEST  برای کسانی که قصد مهاجرت به انگلیس را دارند و با نوع جدیدی از آزمون ها که به آزمون زبان SELT معروف شده اند ، روبرو هستند و شاید اطلاعات درستی هم دریافت نکنند. بهترین راه برای شما این است که این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

آزمون زبان SELT
آزمون زبان SELT

آزمون زبان SELT چیست؟

در کل از سال ۲۰۱۵ بخش های مهاجرتی انگلیس UKVI متوجه شد بسیاری از کشور ها در آزمون های مختلف زبان تقلب های بسیار زیادی انجام می دهند. این مسئله باعث شد تا سخت گیری های جدیدی از طرف این سازمان ایجاد شود و آزمون های مختلف با عنوان Secure English Language Test ایجاد شدند. آزمون های IELTS و آزمون جدید IELTS Life Skills با معیار های جدید امنیتی برگزار می شوند.

آیا تفاوتی هم به وجود آمده است؟

جواب این است که بله در برخی نقاط این آزمون ها تغییراتی ایجاد شده است. اما در اصول آنها هیچ تغییری ایجاد نشده است. توجه داشته باشیدکه SELT یک آزمون نیست بلکه سیستمی است برای انواعی از آزمون ها که مورد قبول سازمان مهاجرتی انگلیس می باشد.

آزمون زبان SELT برای چه کسانی است؟

معمولا کسانی که برای ویزای دانشجویی TIER 4 انگلیس و  یا Family ویزا اقدام می کنند باید یکی از آزمون های مورد تایید SELT را بدهند.

آزمون های آیلتس ، PTE ، کمبریج ESOL و آزمون های Trinity College London از آزمون هایی است که مورد تایید SELT می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز تخصصی ارائه آموزش های تخصصی آزمون های SELT در ایران می باشند. برای شرکت در هر کدام از این دوره ها با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید. هم چنین توجه داشته باشید که قبل از اقدام برای ثبت نام در این آزمون ها ، بهتر است از مشاورین آموزشگاه جهت انتخاب آزمون مناسب برای شما استفاده کنید.