۱۰ وبلاگ برتر آیلتس برای کسب نمره ی ۸

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۱۰ وبلاگ برتر آیلتس برای کسب نمره ی ۸ اشاره می کند که بسیار برای کسانی که قصد دارند در آزمون ایلتس شرکت کنند مفید و موثر هستند. حتما به آنها سر بزنید و از منابع رایگان انها استفاده کنید.

best ielts weblogs
best ielts weblogs

به ۱۰ وبلاگ برتر آیلتس برای کسب نمره ی ۸ توجه کنید:

اگر شما خودتان در حال آماده شدن برای آیلتس هستید، در آن صورت مسلماً کمک لازم دارید. منابع آنلاین بسیار زیادی وجود دارد که راحت خسته تان می کند. اما نگران نباشید، ما بهترین منابع اطلاعاتی را برای همه ی احتیاجات آیلتس شما مشخص کرده ایم.

اینها وبلاگ هایی هستند با محتوای عالی درباره ی نکات، استراتژی ها و اطلاعاتی دیگر مرتبط با آیلتس. تقریباً همه ی آنها توسط متخصصان آیلتس، و ممتحن ها کنترل می شوند.

پس آماده سازیِ آیلتس خود را با این ۱۰ وبلاگ فوق العاده شروع کنید.

  1. IELTS Liz

در بالای لیست ما IELTS Liz قرار دارد که با استفاده از نکات آموزشیِ مختلف، دروس و غیره کاملاً برای کمک به آماده سازی شاگردان در آیلتس طراحی شده است.

این یک وبسایت رایگان آماده سازی برای آیلتس است که شاگردان می توانند منابع فوق العاده و اطلاعات با ارزشی را درباره ی موضوعات امتحان آیلتس، نمونه سوالات و همچنین پاسخ های نمونه پیدا کنند.

صاحب وبلاگ لیز دوره ی آموزشی آیلتس خود را در سال ۲۰۰۸ کامل کرد و به همین دلیل است که قادر به ارائه ی چنین مدول های متفاوت و مجموعه دروس است.

 و اگر شما طرفدار تماشای یوتیوب هستید در آن صورت می توانید ویدئوهای مرتبط با آیلتس را از کانال رسمی اش تماشا کنید.

آدرس وبسایت: www.ieltsliz.com

  • IELTS Ninja

IELTS Ninja یکی از قابل اعتمادترین برندهای آموزش آیلتس است. وبلاگ های آنها دارای محتوای جامع درباره ی نکات آمادگی برای امتحان است. بیشتر وبلاگ های آنها دارای مثال های تصویری همراه با توضیحات مرتبط است.

آنها متخصص های آیلتس زیادی در اختیار دارند که محتوا را انتخاب و گردآوری می کنند یعنی شما محتوای با کیفیت بالا دریافت می کنید. به خصوص آن دسته از وبلاگ هایشان که در رابطه با اسپیکینگ و درک مطلب است مثال زدنی است.

و اگر شما بخواهید سطح فعلی آمادگی خود را بسنجید، می توانید از عوامل پیش بینی کننده ی نمره ی آیلتس آنها استفاده کنید تا بدانید در حال حاضر جایگاهتان کجا است. آنها فوق العاده دقیق هستند.

آدرس وبسایت: www.ieltsninja.com

۷- IELTS Exam

IELTS-Exam مجموعه ی بزرگی از امتحانات آزمایشی و سوالات رایگان دارد. اگر شما بخواهید صحبت به انگلیسی خود را به شکل آنلاین تقویت کنید من این را منبعی عالی از دانش در نظر می گیرم.

آدرس وبسایت: www.ielts-exam.net

۸- IELTS Advantage

اگر هدف شما کسب نمره ی ۷ یا بیشتر است در آن صورت IELTS Advantage مدول های مناسبی را برای شما آماده کرده است.

آنها توضیحات مدول ها را همراه با ویدئوهای پشتیبان، مستندات و نمودارهای اطلاعاتی به اشتراک می گذارند، که به فهم بهتر کمک می کند.

آنها همچنین یک کانال یوتیوب با اسم مشابه دارند، که ویدئوی مدول ها و ویدئوهای آموزشی برای آماده سازیِ شاگردان در آن گذاشته می شود.

آدرس وبسایت: www.ieltsadvantage.com

۹- IELTS Master

نویسنده ی وبلاگ معلم آیلتس است که تعدادی از بهترین استراتژی ها، تمرین ها و تکنیک های آیلتس را که کارساز هستند به اشتراک گذاشته است. سال ها تجربه به او کمک کرده است تا سوالات آزمایشی با کیفیت بالا را برای ۴ مهارت ترکیبی طراحی کند.

وبلاگ همچنین نکاتی را در رابطه با روز امتحان در اختیارتان قرار می دهد که کاملاً مهم هستند چون ما حتی در روز آزمون دستورالعمل های کوچک اما با ارزش را فراموش می کنیم. پس هدفتان کسب نمره ی ۶٫۵ یا بیشتر است؟ پس با استفاده از استراتژی ها و نکاتی که با دقت گردآوری شده اند از خودِ استاد یاد بگیرید.

آدرس وبسایت: www.ielts-master.com

۱۰- IELTS7Band Blog

این وبلاگ در صنعت جدید است اما اشتباه نکنید چون راهنما و روش های آماده سازیِ امتحان برای کسب نمره ی ۷ و بالاتر کاملاً همسو است. پس این یک منبع آموزشیِ آنلاین است که ما می توانیم محتوای همه ی ۴ مهارت و ویدئوی مدول ها را که فهمشان راحت تر است در آن پیدا کنیم.

آنها امتحانات آزمایشی فوق العاده و معلم پشتیبان دارند که می تواند برای آمادگی در امتحان مستقیماً از خانه عالی باشد. پس وبلاگ توضیحات تصویری و خلاقانه ای درباره ی مهارت های مختلف و موضوعات مورد بحث در آنها دارد.

آدرس وبسایت: www.ielts7band.net/blog