دو نکته عجیب برای یادگیری زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به دو نکته عجیب برای یادگیری زبان اشاره می کند که بسیار مهم هستند. حتما این موارد را در مراحل آموزش زبان خود بکار ببرید.

دو نکته عجیب برای یادگیری زبان
دو نکته عجیب برای یادگیری زبان

پس به دو نکته عجیب برای یادگیری زبان توجه کنید:

  1. رفتاری فاتحانه داشته باشید

نکته ی اول برای یادگیری زبانی جدید این است که به خاطر بسپارید وقتی ماجراجویی جالبی را شروع می کنید، باید حالت فکری مناسبی داشته باشید! افکار شما در عملکرد شما اثر می گذارد، پس اگر شما حس و حالا انجامش را ندارید، انگیزه یا انرژی ندارید، احتمال دارد که در زبان انتخابی خود پیشرفت قابل توجهی هم نداشته باشید!

من از پیش صدای شما را می شنوم که می گویید ‘نکات شما برای یادگیری زبانی جدید قرار است این گونه باشد؟ من چگونه باید رفتار فاتحانه را ارتقا دهم؟’ اول بگذارید بگویم که من سعی نمی کنم تا شما را مجبور کنم خود را عوض کنید. آن چه من برای شما می خواهم این است که به حالت بهتری از خودتان تبدیل شوید، آن کسی که از پتانسیل شما آگاه است و اعتماد به نفس خیلی بیش تری دارد!

و برای رسیدن به آن مرحله، روش های زیادی وجود دارند. بگذارید فقط تعدادی از آن ها را بگویم که قبلا اثبات شده است که کمک کننده هستند:

– تعمق

– فکر مثبت (روش Coué: عبارات مثبت را بارها تکرار کنید تا آن ها را باور کنید).

– تجسم

– کلاس های بازیگری

– غیره…

  1. صبح زود از خواب بیدار شوید

اگرچه این احتمال دارد چیز عجیبی باشد که من به عنوان یکی از نکات یادگیری زبان جدید بنویسم، به عقیده ی من، این عادت مهمی است و پتانسیل آن را دارد که به شما اجازه دهد تا زبانی جدید را بیاموزید!

صبح زمان ایده آلی برای انجام خیلی از کارها است! و چیز خیلی خوبی برای یادگیری زبان هم است چون، با صبح زود بیدار شدن، شما از اتفاقات روز استرس نخواهید گرفت، و خسته یا گیج نخواهید شد.

این همچنین موقعیت های خیلی کم تری برای به تعویق انداختن کارها به شما می دهد بنابراین قبل از شروع روزتان به شما کمک می کند تا جایی که امکان دارد کارها را به انجام برسانید!