۲ نکته ی عالی برای یادگیری زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۲ نکته ی عالی برای یادگیری زبان فرانسه اشاره می کند. یادگیری زبان فرانسه باید با علاقه زیادی همراه باشد. پس برای آموزش زبان فرانسه بهتر این موارد را حتما به کار بگیرید.

2 نکته ی عالی برای یادگیری زبان فرانسه
2 نکته ی عالی برای یادگیری زبان فرانسه

اما این ۲ نکته ی عالی برای یادگیری زبان فرانسه چیست؟

۱- مکالمه بسیار با ارزش است

صحبت کردن با مردم دیگر برای غوطه ور سازی خود در زبان فرانسوی منبع فوق العاده گران بهای دیگری است. ملاقات مردم فرانسوی دوست دیگر از طریق کلاس های رسمی، سفر یا در یک کافه نه تنها روشی برای یافتن دوستان جدید است بلکه منبعی عالی از انگیزه است. مساله ی عالی درباره ی ملاقات با شخص دیگری که او هم فرانسوی را می آموزد این است که کسی را دارید تا در این سفر با شما باشد. شما می توانید با هم تمرین کنید، به اشتباهات خود بخندید، همدیگر را حمایت کنید، و پیروزی های هم را جشن بگیرید. این باعث ساختن سلیس شدن در مکالمه، و، مهم تر از آن، اعتماد به نفس در تقویت فرانسوی خود می شود.

ملاقات با گویشوران فرانسوی بومی همچنین یک موقعیت خارق العاده برای برقراری ارتباطات است. در مجموع، مردم فرانسوی عاشق این هستند که بقیه به یادگیری زبانشان علاقه مند باشند و خوشحال می شوند که با شما فرانسوی صحبت کنند. به همان اندازه که می تواند هراس آور باشد، این یک شانس بی نظیر است تا فرانسوی خود را در موقعیتی واقعی تمرین کنید. کلید اصلی این است که وحشت نکنید، و موقعی که ضروری بود این عبارت را به یاد داشته باشید،« désolé, je ne comprends pas! »!

۲- اشتیاق خود برای فرانسوی را به اشتراک بگذارید

در عشق خود به زبان فرانسوی اعتماد به نفس داشته باشید و به بقیه که اطراف شما هستند اجازه دهید تا این را متوجه شوند.

  • موقعی که شما به یک کافه یا نانوایی فرانسوی می روید، شانس خود را امتحان کنید و توجه کنید که آیا فروشنده فرانسوی صحبت می کند یا نه. این یک موقعیت عالی برای تمرین سفارش غذا در واقعیت است.
  • در یک رستوران یا کافه ی فرانسوی توجه کنید که آیا فهرست غذای فرانسوی قابل دسترس است یا نه و مطمئن شوید همان فهرستی است که می خوانید. در اطراف خانه به علاقه ی خود به فرانسوی افتخار کنید. از قسمت مورد علاقه ی خود از فرانسه یک عکس آویزان کنید تا هر روز در خود شوق به وجود آورید.
  • تصاویر و لغات فرانسوی را روی یخچال خود بچسبانید تا هر روز آن ها را مشاهده کنید.
  • با خانواده و دوستان خود به فرانسوی سلام و احوال پرسی کنید؛ حتی اگر متوجه صحبت شما نشوند و به طور بامزه ای نگاهتان کنند، حداقل دارید تمرین می کنید!

برای شرکت در کلاس آموزش زبان فرانسه با شماره های اموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.