۳ نکته اثبات شده در آزمون GRE

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز در ایران است که دوره های آمادگی آزمون GRE را به صورت تضمینی آموزش می دهد. ۳ نکته اثبات شده در آزمون GRE برایتان بیان می کنیم.

این ۳ نکته اثبات شده در آزمون GRE را به ذهن بسپارید و آنها را به کار ببندید.

روز قبل به محل برگزاری امتحان بروید

مگر این که محل امتحان شما در شهر دیگری باشد، که در آن حالت کاری از دست شما برنمی آید، به شما پیشنهاد می کنیم که یک روز قبل به محل برگزاری امتحان بروید، تا نه تنها در وقت خود صرفه جویی کرده باشید، بلکه بدانید از چه زمانی راه بیفتید تا سر وقت خود را برسانید. بچه ها معمولا مساله ی ترافیک را دست کم می گیرند. شما که نمی خواهید دیر به جلسه ی امتحان برسید، می خواهید؟ پس، بهتر است بدانید محل امتحان چه قدر از جایی که شما زندگی می کنید فاصله دارد، و  ترافیک معمولا تا چه حد سنگین است، و کِی لازم است راه بیفتید تا سروقت برسید. اگر با اتوبوس یا مترو می روید، بهتر است برنامه ها را چک کنید و از عجله در دقیقه ی آخر جلوگیری کنید.

3 نکته اثبات شده در آزمون GRE
۳ نکته اثبات شده در آزمون GRE

با دوست خود بروید

برنامه نریزید که تنهایی بروید. حوصله تان سر می رود، و در نتیجه شروع می کنید به فکر کردن درباره ی امتحان. بهتر است اگر از دوستی بخواهید تا شما را به محل امتحان برساند. گپی اتفاقی و کوتاه یا مکالمه ای جالب، یک دنیا برای شما خوب است. این به منزله ی حواس پرتی واجبی است تا شما به امتحان فکر نکنید. همچنین، اگر از والدین خود بخواهید که شما را تا محل امتحان همراهی نکنند، بهتر است، چون خب، آن ها والدین هستند. بعضی وقت ها آن ها بیش تر از شما نگران امتحان هستند، و این قطعا روی آرامش فکری شما تاثیر می گذارد. اگر از دوست خود می خواهید که با شما بیاید، یک یا دو روز قبل این کار را کنید. ده دقیقه قبل از راه افتادن از آن ها نخواهید. ممکن است برنامه های دیگری داشته باشند.

مطالعه را متوقف کنید!

اصلا در روز قبل مطالعه نکنید. GRE امتحان عادی کالج شما نیست، پس نمی توانید چیزها را با شتاب یاد بگیرید. الان مطالعه کردن فقط فشار را بیش تر می کند. شما تا الان به اندازه ی کافی تمرین کرده اید، و حتی اگر به قدر کافی هم نکرده باشید، یک روز بیش تر خیلی به شما کمک نخواهد کرد. پس، وقت آن است که آرام باشید و خوش بگذرانید. کمی موسیقی گوش دهید، تلویزیون تماشا کنید، بیرون از خانه بازی کنید، یک حمام آب سرد یا گرم بگیرید. آرام و خون سرد بمانید.