سه مشکل متداول با بخش رایتینگ تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به سه مشکل متداول با بخش رایتینگ تافل و نحوه شناخت و همچنین حل آنها اشاره می کند. پس با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را در آزمون تافل بدست آورید.

سه مشکل متداول با بخش رایتینگ تافل
سه مشکل متداول با بخش رایتینگ تافل

اما سه مشکل متداول با بخش رایتینگ تافل چه مواردی هستند:

۱- دانش‌آموزان مثالی شخصی را در رایتینگ مستقل خود شامل نمی‌کنند.

یک پاسخ مؤثر برای تسک رایتینگ مستقل شامل حداقل ۳۰۰ کلمه می‌شود. من واقعاً فکر می‌کنم که هدفتان باید بیشتر نزدیک به ۱۰۰ کلمه باشد اما بهرحال تعداد لغات زیادی است. بیایید فرض را بر این بگذاریم که از شما پرسیده شده: «ترجیح می‌دهید به تنهایی کار کنید یا در گروه باشید؟» این سؤالی آسان است که می‌توانید با یک کلمه جواب دهید. با این‌حال در تافل باید دستکم ۳۰۰ کلمه درباره‌ی عقیده‌ی خود نسبت به این پرسش ساده بنویسید. بهترین راه برای توسعه‌ی پاسخ‌تان این است که مثالی شخصی و مرتبط با نظرتان ارائه کنید.

۲- دانش‌آموزان از آموزگار خواهان بازخورد نمی‌شوند.

اغلب دانش‌آموزان من دوست ندارند دست به قلم ببرند. رایتینگ سخت است. به علاوه اینکه بسیاری از زبان‌آموزانی که انگلیسی یاد می‌گیرند احساس می‌نند سطح روانی آن‌ها یا گیرایی‌شان درباره‌ی واژگان به قدری نیست که مقاله‌ای درست و حسابی بنویسند. صرفنظر از مرحله‌ی زبانی‌تان تنها راه برای بهترشدن اینست که بنویسید و اشتباه کنید. مقاله‌ی تان را با معلم‌تان تحویل دهید، به بازخورد آن‌ها گوش کنید و دوباره بنویسید. چنانچه می‌خواهید شاهد پیشرفت باشید، دوباره‌نویسی مقالات گامی حیاتی برای شما است.

۳- دانش‌آموزان پیش از شروع به نوشتن، رئوس مطالب را نمی‌نویسند.

بسیاری از دانش‌آموزان وقتی شروع به تمرین برای بخش رایتینگ تافل می‌کنند، فقط پشت میزشان می‌نشینند و همینطور تا پنج دقیقه به صحفه‌ی خالی در جلوی‌شان زل می‌زنند تا یک دانه کلمه بنویسند. باید دو دقیقه را برای نوشتن رئوس مطالب پیش از آغاز مقاله‌ی‌تان صرف کنید. این کمک به شما ایده‌ای از آنچه می‌خواهید بنویسید و چگونگی نوشتن‌تان درباره‌اش، می‌دهد.

تلاش موفق، نتیجه‌ی برنامه‌ای خوب است.

برای شرکت در کلاس های تافل با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.