۳ جا برای یافتن منابع زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس های آموزش زبان چینی در ایران می باشد. ما به ۳ جا برای یافتن منابع زبان چینی اشاره می کنیم که حتما به آنها رجوع کنید تا بتوانید کتاب های زبان چینی را بهتر بشناسید.

3 جا برای یافتن منابع زبان چینی
3 جا برای یافتن منابع زبان چینی

به ۳ جا برای یافتن منابع زبان چینی توجه کنید:

اگر همچنان در فکر ملحق شدن به دوره‌ی زبان چینی هستید، پیدا کردن منابع مربوط به آن خیلی هم سخت نیست. منابع زیادی وجود دارند که می‌توانند درس‌های لازم را برای یادگیری چینی حتی بدون رفتن به کشورهای چینی‌زبان مانند چین یا سنگاپور فراهم کنند. شاید این را ندانید اما دوره‌های چینی موجود هستند و فقط باید آن ها را پیدا کرد.

کتابخانه‌ی محلی

آخرین دفعه‌ای که به کتابخانه‌ای محلی سر زدید چه زمانی بود؟ تا آن‌جا که به مراجعی مانند کتاب‌ها، دیکشنری‌ها و سایر ابزار یادگیری زبان مربوط می‌شود، کتابخانه تعداد زیادی از همه‌ی آن‌ها را دارد. به جای پول جمع کردن برای تحصیلات رسمی در خارج از کشور، از کتابخانه‌دار خود بپرسید که آیا کتابخانه چیزهایی دارد که بتوان در آموزش چینی به خود از آن‌ها استفاده کرد. این‌ها می‌توانند دیکشنری‌ها یا موارد خودآموز باشند که می‌توانند برای یادگیری چینی به شما کمک کنند. همچنین باعث می‌شوند که یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری زبان چینی توسط بچه‌ها باشند. از طرف دیگر والدین نیز می توانند با فرزندانشان ارتباط برقرار کنند.

کتاب فروشی

برای سود بردن به بهترین شکل از کلاس های ماندارین روش های زیادی وجود دارد. اگر شما خودتان دارید یاد می گیرید، بهترین جا برای جستجوی دوره های چینی کتاب فروشی است. خیلی قبل تر از این که کتاب های الکترونیکی شناخته شده شوند، مردم به کتاب فروشی ها می رفتند تا هر منبع مرتبط با خواندن را بخرند‌. از آن جا که چینی زبانی شناخته شده است، جستجوی کتاب ها یا دوره هایی که شامل دروسِ این زبان مقصد باشد برایتان سخت نخواهد بود.

با این حال، قبل از این که شما شروع کنید به خریدن منابع، آن چه را که واقعاً باید درباره ی زبان چینی بدانید از خود بپرسید.

اینترنت

امروزه اطلاعات مربوط به تقریباً هر چیزی را در چه جاهای دیگری می توانید پیدا کنید؟ البته، هیچ جای بهتری به جز اینترنت برای شروع جستجوی خود درباره ی دوره های آنلاین چینی وجود ندارد، که این باعث می شود تا به راحت ترین روش یادگیری زبان چینی مبدل شود. خیلی افراد از قبل در حال استفاده از اپلیکیشن های وب برای یادگیری یک زبان جدید هستند. از طرف دیگر، آن دسته افرادی هستند که دوره ها را رایگان دانلود می کنند. شما هم می توانید کار مشابه را انجام دهید تا لازم نباشد پول زیاد و وقت ارزشمند خود را به یادگیری زبان چینی اختصاص دهید.