۳ نکته که شما باید موقع یادگیری زبان به یاد داشته باشید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۳ نکته که شما باید موقع یادگیری زبان به یاد داشته باشید اشاره می کند . این نکات راه های طلایی هستند که می توانند مسیرتان را بسیار کوتاه تر کنند.

3 نکته که شما باید موقع یادگیری زبان به یاد داشته باشید
3 نکته که شما باید موقع یادگیری زبان به یاد داشته باشید

به ۳ نکته که شما باید موقع یادگیری زبان به یاد داشته باشید می پردازیم:

  1. روزانه بیاموزید

علاقه به یادگیری چیزی است که یک زبان آموز موفق را از شخص دیگری که در طولانی مدت پیشرفتی ندارد، جدا می کند!

و این برای هر کاری که شما بخواهید در زندگی انجام دهید صدق می کند، آن هایی که موفق به یادگیری زبانی جدید می شوند دقیقا همان اشخاصی هستند که کنجکاو و پر از اشتیاق شدید هستند و در کارهای خود استقامت دارند!

من سعی نمی کنم بگویم که شما باید خود را با یادگیری در جلساتی که پنج ساعت طول می‌ کشند خسته کنید! آن چه من می گویم این است که اگر شما واقعا می خواهید در زبانی جدید حرفه ای شوید، باید هر روز چیزی جدید را درباره ی آن زبان بیاموزید، بدون فراموش کردن این که لغات از قبل آموخته را دوره کنید (روش فوق العاده برای این SRS است)، لازم نیست که روزی ۵ ساعت مطالعه کنید، یک ساعت کفایت می کند!

۲. حواس پرتی ها را حذف کنید

همان طور که پیش تر بارها گفتم، آن هایی که وقت ندارند از آن استفاده نمی کنند چون اولویت های خود را تعریف نمی کنند، و می گذارند تا تمام وقتشان صرف حواس پرتی های بی فایده ای شود که بدون آن ها خیلی خوب کارشان را انجام می دهند!

البته، اگر من لیستی از چیزهای محسوس در اختیار شما قرار ندهم تا برای خالی کردن وقت خود انجام دهید، این لیست ۳ نکته ی برتر برای یادگیری زبانی جدید خیلی کمک کننده نخواهد بود! وقت باارزشی که شما برای یادگیری زبان از آن استفاده می کنید!

۳. یادگیری زبان جدید را در مرکز زندگی خود قرار ندهید

اگرچه این در مقاله ی نکاتی برای یادگیری زبانی جدید یک تناقض به حساب می آید، با این حال چیزی است که باید حواستان به آن باشد. تمرکز بیش از حد و درگیر بودن در کاری مخصوص، به شما استرس می دهد و شما را از انجام موفقیت آمیز آن باز می دارد بنابراین به طور تضاد گونه ای خیلی کندتر از شخصی پیشرفت می کنید که در تلاش برای یادگیری زبان کمی راحت تر است.