۳ راه برای آموزش زبان انگلیسی در خانه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نمی توانند در کلاس شرکت داشته باشند ۳ راه برای آموزش زبان انگلیسی در خانه معرفی می کند که می تواند بسیار مفید باشد. پس این مطلب را از دست ندهید.

3 راه برای آموزش زبان انگلیسی در خانه
3 راه برای آموزش زبان انگلیسی در خانه

اما ۳ راه برای آموزش زبان انگلیسی در خانه را با هم ببینیم

اگر می‌خواهید انگلیسی را سریع‌تر یاد بگیرید، بیشتر در خانه بخوانید: سه راه برای قرار گرفتن در این عادت وجود دارد. ما می‌دانیم که باعث کمک خواهد شد اگر دانش‌آموزان یاد بگیرند که …

۱- اول از همه اینکه شما نمی‌توانید بدون اجزاء ترکیبی، کیک بپزید: زبان‌آموزان در خانه نیاز به دسترسی به محتوای مطالعاتی گسترده دارند تا از آن استفاده کنند. کراشان این را بر اساس حقیقت معقول متداولی بر گرفته از پنج تحقیق از سال‌های ۱۹۸۳ تا ۲۰۰۳ بیان کرده است. می‌تواند یک اپلیکیشن برای خواندن، وجه اشتراک یک کتابخانه‌ی اینترنتی یا هر چیز دیگری از این قبیل باشد- صرفنظر اینکه چه هست باید در سطح مناسبی برای دانش‌آموزان باشد و باید موضوعی باشد که به آن علاقه‌مند هستند وگرنه هرگز یاد نخواهند گرفت که برای لذت بخوانند.

  1. ۲. از رفت و آمدها یا از سواری‌ها تا مدرسه بیشترین استفاده را کنید. نکته‌ی اصلی این‌جا کار روتین است- آن را امتحان کنید و ببینید آیا برای شما موثر است یا نه. خواندن فقط با یک صفحه اتفاق نمی‌افتد. امروزه زبان‌آموزان در خواندن با هدف لذت بردن از آن، روش‌های متعددی را با استفاده از دستگاه‌های مختلف خود و همچنین به صورت نسخه‌های چاپ شده اتخاذ می‌کنند که همه‌ی این ها برای خواندن و گوش کردن در قطار، اتوبوس، ماشین یا پیاده روی بسیار مناسب است. من در رفت و آمدهایم به پادکست ها گوش می کنم (آن‌ها زیرزمین هم کار می‌کنند)، و تا الان، جداول زمانی‌ام را می‌دانم و همه‌ی این‌ها به خاطر مادرم است و از او متشکرم که عادت داشت در‌ ماشین و در راه رفتن به مدرسه ی ابتدایی برایم نوار بگذارد.

۳- قدرت جوایز را در نظر داشته باشید. اگر سن‌تان به اندازه‌ی کافی باشد، می‌توانید به خود یا کودکتان جایزه دهید. به یاد داشته باشید که از شروع یک دور سالم صحبت می‌کنیم یعنی: قانع کردن یک زبان‌آموز برای شروع به عادت خواندن به زبان انگلیسی برای لذت. ساز و کار جایزه دادن می تواند بسیار موثر باشد. این ایده باید بر مبنای یک مورد اساسی صورت گیرد- به این بستگی ‌دارد که چه چیزی بهتر روی شما با بچه‌ی شما اثر می‌گذارد. به عقیده‌ی من، شروع عادت به خواندن ارزش یک لیوان قهوه، خوردن یک کاکائو یا نیم ساعت بیشتر با پلی‌استیشن بازی کردن را دارد.