۳ روشی که زبان‌های خارجی زندگیتان را بهتر می کنند

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۳ روشی که زبان‌های خارجی زندگیتان را بهتر می کنند اشاره می کند. البته همه ما می دانیم که خیلی بیشتر از این موارد با یادگیری زبان برایتان بدست می آید. اما این نکات بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

پس بیایید به ۳ روشی که زبان‌های خارجی زندگیتان را بهتر می کنند بهتر نگاه کنیم:

۱– لذت جدید از سطحی بالاتر

یکی از زیباترین و منحصربفردترین چیزها درباره‌ی برخورداری از یادگیری زبان بعنوان یک سرگرمی اینست که شما به یک نقطه‌ی مشخص خواهید رسید که سرگرمی وسیله‌ای برای عادات و سرگرمی‌های دیگر خواهد شد! آیا از خواندن کتاب درباره‌ی بهبود شخصی، تغذیه یا تاریخ لذت می‌برید؟ فیلم‌های مستند می‌بینید؟ آیا غرق شدن در رمانی فوق‌العاده در آخر هفته را دوست دارید؟ خب حالا می‌توانید از همه‌ی این فعالیت‌های فوق‌العاده در زبان‌(های) خارجی‌تان لذت ببرید!

3 روشی که زبان‌های خارجی زندگیتان را بهتر می کنند
3 روشی که زبان‌های خارجی زندگیتان را بهتر می کنند

۲– بازی‌های ارتباطی در هر گوشه‌ای

این ممکن است بسته به محل زندگی، به طرز متفاوتی شما را تحت تأثیر قرار دهد اما هیچگاه نخواهید دانست که چه زمانی با یک گویشور از زبان خارجی خود روبرو خواهید شد. دیدن لذت در صورت فرد و گرمای قلب ایشان وقتی با گویشوری دیگر از زبان بومی خود روبرو می‌شوند، می‌تواند خیلی جادویی باشد. مانند پیدا کردن آشنایی گم‌شده می‌باشد که هیچ‌گاه نمی‌شناختید و این ارتباط زبانی که به اشتراک گذاشته‌اید بر همه‌ی محدودیت‌ها غلبه می‌کند. گاهی اوقات این به تبادلی کوتاه اما پرمعنا ختم می‌شود . گاهی شما سریعاً خود را با دوستان جدید، هم‌سفران یا میزبانی در کشور انتخاب شده می‌یابید! صرفنظر از خروجی قطعاً باعث خرسندی آن‌ها خواهید شد، از آن خرسندی‌ها که به خاطرشان می‌ماند و شما هم با لبخندی بر روی صورت به خانه خواهید رفت (شاید قسمت آخر فقط مخصوص خود من است)

۳- مسافرت بهتر

مهارت‌های زبانی شما باعث افزایش تجارب در دسترس سفر در طی انبوهی از راه‌ها می‌شود که برخی از بقیه واضح‌تر هستند.

هیجان فوق‌العاده برای زندگی که به محض رزرو کردن بلیط برای تعطیلات بعدی شروع می‌شود به بخشی فوق‌العاده از زندگی‌تان تبدیل خواهد شد! دائماً درباره‌ی فرصت بعدی برای گپ زدن و صحبت کردن با افراد بومی در خیابان‌های کشور مورد انتخاب خود هیجان دارید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ما با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.