۳ وب سایت بازی مخصوص یادگیری انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ۳ وب سایت بازی مخصوص یادگیری انگلیسی به شکل انفرادی برای زبان آموزان را معرفی و مورد بررسی قرار می دهد . پس بازی خور های عزیز این سایت ها را از دست ندهید.

این ۳ وب سایت بازی مخصوص یادگیری انگلیسی را از دست ندهید:

۳ وب سایت بازی مخصوص یادگیری انگلیسی
۳ وب سایت بازی مخصوص یادگیری انگلیسی

در این جا انتخاب های ما برای وبسایت های برتر آورده شده است که بازی های انگلیسی آنلاین را برای زبان آموزانی که به طور انفرادی مطالعه می کنند فراهم می کند‌. و بهترین قسمت این است که تمام آن ها رایگان هستند!

ESL Games World Grammar Games

این وبسایت معروف بازی های ESL زیادی را هم برای بچه ها و هم بزرگسالان ارائه می کند. با این حال، قسمت گرامرش بهترین ذخیره ی بازی ها را ارائه می کند که برای زبان آموزان انگلیسی سطح متوسط و بزرگسال آماده شده است.
شما می توانید گستره ای از ساختارهای گرامر و ادات سخن را در این سایت مطالعه کنید، که شامل زمان های گذشته و حال، حروف ربط ( برای مثال، and, but, so)، و حروف اضافه (برای مثال، in, of, to, on) می شوند. خیلی از بازی های به حالت های چندگانه هستند تا تنوعی از الگوهای گرامر را به نمایش بگذارند.

Games to Learn English

وبسایت رایگان دیگر که Games to Learn English نام دارد بازی های مخصوص یادگیری زبان با کیفیت بالای متعددی را ارائه می ‌کند و هم گرامر و هم دانش لغوی شما را ارتقا می دهد‌.
شما با وجود تمام بازی ها می توانید طبقه بندی های مخصوصی را برای مطالعه انتخاب کنید. برای مثال، در بازی های متمرکز بر لغات شما می توانید انتخاب کنید که مشاغل، قسمت های بدن، حیوانات و غیره را مطالعه کنید. در بازی های متمرکز بر گرامر شما می توانید با الگوهای جمله کار کنید مانند جملات شرطی ‘if’، زمان آینده ی (‘going to~’) وغیره.

Free Rice

اگرچه Free Rice به اندازه ی وبسایت های دیگرِ این لیست برحسب ظاهر مفرح نیست، روشی عالی برای تمرین سطح بالای لغت و گرامر انگلیسی است – و تمام این ها در آن حین صورت می پذیرد که شما دارید اثر مثبتی بر جهان می گذارید!
برای بازی انگلیسی دو روش وجود دارد: لغت انگلیسی و گرامر انگلیسی. در روش لغت انگلیسی، شما باید یک لغت را با مترادفش مطابقت دهید (یک لغت با معنای مشابه). در روش گرامر، شما باید یکی از دو جمله را انتخاب کنید، فقط همان یکی که از لحاظ گرامری درست است.
و بهترین قسمتش چیست؟ وبسایت Free Rice برای هر جواب درست ۱۰ دانه برنج را از طریق World Food Programme می بخشد که به خاتمه یافتن گرسنگی جهانی کمک کند.
مزیت دیگر این وبسایت این است که شما می توانید سطح خود را انتخاب کنید. پنج سطح برای گرامر انگلیسی و ۶۰ سطح برای لغت وجود دارد‌.