۴ شهر فوق العاده انگلیسی زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما ۴ شهر فوق العاده انگلیسی زبان را معرفی می کند که بسیار برایتان جالب خواهد بود و پیشنهاد می کنیم اگر می توانید تما به آنها سری بزنید.

4 شهر فوق العاده انگلیسی زبان
4 شهر فوق العاده انگلیسی زبان

پس به ۴ شهر فوق العاده انگلیسی زبان توجه کنید

دوبلین، ایرلند

پایتخت جمهوری ایرلند، دوبلین یک شهر انگلیسی‌زبان است- با اینکه همیشه اینطور نبوده است. قبلاً گائلیک (که گائلیک ایرلندی یا اِرس هم نامیده می‌شوند) زبان غالب این کشور تا زمان مهاجرت بود و اروپایی‌ها تأثیر استفاده از انگلیسی را گسترش دادند. اما اگرچه زبان بومی ایرلند ممکن است به انگلیسی راه داده باشد، این تغییر به این معناست که دیدار از دوبلین به شما فرصت تمرین انگلیسی‌تان را در کنار کاوش این شهر زیبا می‌دهد.

دوبلین بر روی خلیجی خیره‌کننده واقع شده است و بنابراین منظره‌ی از بسیاری از ساختمان‌ها نیز شگفت‌آور است. وقتی در شهر هستید از کارهایی که حتماً باید انجام دهید اینست که در تور قدیمی کارخانه‌ی تولید نوشابه جیمسون شرکت کنید و همچنین به ستایش معماری قرون وسطایی و امتحان کردن غذا و نوشیدنی محلی بپردازید.

برلین، آلمان

درسهایی به زبان انگلیسی در مدارس آلمانی اجباری هستند، بنابراین آلمان‌ها آن را به خوبی صحبت می‌کنند و متوجه خواهید شد که آن‌ها از انگلیسی صحبت کردن خیلی خوشحال هستند. برلین که پایتخت آلمان است تعداد خیلی زیادی گویشور انگیسی دارد. اما بازهم بهتر است که از شخص بپرسید انگلیسی صحبت می‌کند یا خیر و صرفاً فرض را بر این نگذارید که آنها این کار را می‌کنند؛ این مؤدب بودن نیز تمرین مکالمه‌ی انگلیسی است.

بریج‌تاون، باربادوس

وقتی به مقاصد انگلیسی زبان برای سفر فکر می‌کنید، ممکن است تصور سواحل استوایی و آسمان‌ها فوق‌العاده‌ی آبی را نداشته باشید اما برخی از این مناطق در درجه‌ی اول انگلیسی‌زبان هستند. بریج‌تاون در باربادوس منطقه‌ای این چنینی است. باربادوس بخشی از کشورهای مشترک‌المنافع بریتانیاست و به همین خاطر انگلیسی در همه جا صحبت می‌شود.

بریج‌تاون پایتخت شهر و مملو از چیزهای جالب برای انجام است. از خرید در بازاهای محلی گرفته تا شیرجه زدنا در خلیج کارلیسل و دیدار از کارخانجات تولید نوشابه، کلیساها و موزه‌ها. در بریج‌تاون کسل نخواهید شد.

خلیج مونتگو، جاماییکا

یک راه فرار استوایی دیگر، خلیج مونتگو در جاماییکا است که دومین شهر بزرگ این کشور می‌باشد. دیگر اینکه جاماییکا بزرگترین کشور انگلیسی زبان حوزه‌ی کارائیب است و مقصدی محبوب برای گویشوران بومی انگلیسی‌زبان و آن‌هایی که همچنان در حال یادگیری هستند، می‌باشد.