۴ نکته آیلتس که باید حتما بدانید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۴ نکته آیلتس که باید حتما بدانید اشاره می کند. این موارد را باید حتما در نظر بگیرید زیرا می تواند نمره شما را بسیار ارتقا دهد. پس حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

اما ۴ نکته آیلتس که باید حتما بدانید :

4 نکته آیلتس که باید حتما بدانید
4 نکته آیلتس که باید حتما بدانید

۱- موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد:
هند کشوری است که زبان بومی اش انگلیسی نیست. سلیس شدن در زبان یک شبه حاصل نمی شود. یادگیری همیشگی و تمرین مداوم تقلا کننده را از برنده متمایز می کند.
این به معنای شرکت مداوم در کلاس های خود است، یا اگر شما در آموزشگاه آیلتس ثبت نام نکرده اید و خودتان مطالعه می کنید، آن گاه مداومت را در مطالعات خود حفظ کنید.
درباره ی تمرین همیشگی، شما باید در فواصل منظم و بدون هیچ وقفه ی طولانی برای استراحت از زبان استفاده کنید.

۲- شفاف سازی مقصودتان را طولانی نکنید:
شاگردان موقع نوشتن مقاله یا نامه در قسمت رایتینگ (آیلتس عمومی)، بیش تر روی نوشتن تمرکز می کنند تا روی شفاف سازی عقیده یا هدف گفتگوی خود در همان آغاز. شما موقع نوشتن هر چه بیش تر تلاش کنید تا تعویق های غیر ضروری ایجاد کنید، ممتحن اشتیاق خود را بیش تر از دست می دهد. این به آن معنا نیست که شما تعداد لغات را نادیده بگیرید بلکه به این معنا است که مقصود خود را درست در همان آغاز ابراز کنید و گفته های بعدی که می نویسید آن جمله ای را اثبات یا تایید می کند که در حال تلاش برای ساختنش هستید.

۳- زمان نعمت است:
تمرین برای تمام داوطلبانی که در امتحان آیلتس شرکت می کنند مشابه است، اما شرکت کننده ای که خود را به خوبی آماده کرده است می داند که چه طور بیش ترین را در کمترین زمان به دست بیاورد. با این حال، اگر شما به اندازه ی کافی آماده نباشید احساس فشار خیلی بیش تری خواهید داشت و احتمال دارد که در حالت وحشت زدگی خطاهای احمقانه ی زیادی را مرتکب شوید.

۴- برنامه های تلویزیونی را تماشا کنید:
احتمال دارد در آغاز این طور به نظر برسد که با ذهن شما بازی می کند، اما گوش کردن به صداهای متنوع انگلیسی به شما کمک می کند تا بیش تر با آن زبان آشنا شوید‌. با هدف یادگیری و نه فقط سرگرمی محض تا جایی که می توانید برنامه های تلویزیونی را تماشا کنید. این کار سماجت زیادی را می‌ طلبد و احتمال دارد که شما در آغاز احساس گیجی کنید اما این روشی عملی برای یادگیری زبان است.

برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی آیلتس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.