۵ کار مهم برای یادگیری زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۵ کار مهم برای یادگیری زبان چینی اشاره می کند که بهتر است در کنار هر کلاس و هر کتابی آنها را انجام دهید. برای آشنایی با این کار ها با ما همراه باشید.

5 کار مهم برای یادگیری زبان چینی
5 کار مهم برای یادگیری زبان چینی

با ۵ کار مهم برای یادگیری زبان چینی آشنا شوید.

روزنامه بخوانید

بسیاری از کلاسهای ماندارین در سنگاپور  برای افزایش تسلط به دانش آموزان  توصیه می کنند که هر روز روزنامه بخوانند. با وجود اینکه در ابتدا خواندن  روزنامه ی چینی ممکن است تا حدی دشوار باشد، بزودی برآن تسلط پیدا می کنید و لذت و سودمندی از فعالیت آغاز می‌شود. خواندن مرتب روزنامه ی چینی به شما کمک می‌کند که نه تنها کلمات جدید را یاد بگیرید بلکه کلماتی که یاد گرفته اید را نیز بخاطر بسپارید.

به آهنگ های چینی گوش دهید

یادگیری زبان چینی نباید تماما کار و کار و کار باشد زیرا پس از آن ممکن است کسل شوید و زمان کمتری برای آن صرف کنید. دقیقا برای این دلیل به دانش آموزان توصیه می شود که روش های جالبی برای یادگیری کلمات جدید همچنین تلفظ دقیق آنها بیابند. آنچه میتواند برای بهبود زبان چینی در مقایسه با اهنگ های  چینی بسیار سرگرم کننده باشد.

با افراد بومی زبان مکالمه کنید

آیا هیچ دوست چینی زبانی دارید؟ خب چرا در یک گروه فیس بوک که اعضای آن به فرهنگ چینی علاقمندند عضو نمی شوید. اینکار به شما کمک می‌کند که زبان چینی را بهتر بیاموزید، با بومی زبانان صحبت کنید، درمورد فرهنگ آنها بیاموزید و دوستان جدید پیدا کنید. همچنین باید سعی کنید با بومی زبانان دوست شوید، خصوصا افرادی که به زبان انگلیسی مسلط و همچنین آفلاین هستند.

به طور روزانه تمرین کنید

آموختن زبان جدید نیازمند تمرین است. با این وجود کمیت تمرین مسئله ای نیست. کیفیت تمرین به اندازه ی کمیت آن حائز اهمیت است. بنابراین بر صرف ساعات طولانی تمرکز نکنید، اما مطمئن شوید که از زمانی که به یادگیری زبان چینی اختصاص دادید استفاده نموده اید.

فیلم های چینی تماشا کنید

ما یکی دیگر از روش های جالب یادگیری زبان چینی بوسیله ی تماشای فیلم   را در این پست آورده ایم. یکی از مزایای تماشای فیلم این است که نه تنها زبان را می شنوید بلکه همچنین نحوه ی حرکت لبهای متکلمان را نیز مشاهده می کنید. در نهایت این کار می تواند به بهتر شدن تلفظ تان همانطور که در بالا ذکر شد کمک کند.