۵ تکنیک برای روان صحبت کردن در ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۵ تکنیک برای روان صحبت کردن در ایتالیایی اشاره می کند که بسیار در بالا بردن بازده شما در آموزش زبان ایتالیایی موثر خواهند بود. این مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید.

5 تکنیک برای روان صحبت کردن در ایتالیایی

5 تکنیک برای روان صحبت کردن در ایتالیایی

به ۵ تکنیک برای روان صحبت کردن در ایتالیایی توجه کنید:

تعدادی مقالات و نکات آکادمیک از طرف متخصصین یادگیری زبان وجود دارد که به شما کمک می‌کند در ایتالیایی روان صحبت کنید اما احتمالاً شگفت‌زده خواهید شد وقتی بفهمید اگرچه آن نکنیک‌ها عالی هستند اما تعهد روزانه است که به معنای واقعی ضامن رسیدن به روانی در کلام می‌باشد.

همزمان که مطالعات روزانه‌ی‌تان را انجام می‌دهید، پنج تکنیک وجود دارد که به شما کمک می‌کند به عنوان زبان آموز ایتالیایی پیشرفت کنید.

۵ تکنیک برای روان صحبت کردن در ایتالیایی

۱٫) منفعلانه تماشا کردن یا گوش دادن به اندازه‌ی تمرین کردن زبان مؤثر نیست

تفاوت بزرگی وجود دارد میان فعالانه گوش دادن و منتفع شدن از چیزی در یک زبان خارجی و منفعلانه گوش دادن همزمان با اتوی لباس‌ها یا رانندگی به سمت محل کار.

وقتی به چیزی مانند پادکست در زبانی خارجی گوش می‌کنید، باید یک هدف برای انجامش داشته باشید.

برای مثال اگر به دنبال بهبود تلفظتان هستید، بر روی شیوه‌ی تلفظ لغات توسط گویندگان توجه کنید؛ به اینکه در کجا مکث می‌کنند،  تأکید را در کجا قرار می‌دهند. به این ترتیب قادر خواهید بود که روی یک حوزه تمرکز کرده و در آن پیشرفا بیشتری کسب کنید.

صحبت تلفظ شد …

۲٫) عجله کردن برای رد شدن از بخش‌های مربوط تلفظ در هر دوره مضرّ است

تلفظ بسیار مهم است و وقت گذاشتن برای درک روش صحیح بیان قضایا به شما در فهم زبان گفتاری کمک می‌کند و باعث می‌شود وقتی خودتان تولید زبان می‌کنید، احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

اگر به ایتالیا سفر می‌کنید و مکالمه‌ای را آغاز می‌کنید، یک ایتالیایی به احتمتل بیشتر احساس راحتی بیشتری با شما خواهد داشت و اگر بشنود تلفظ‌تان واضح است به صحبت در زبان ایتالیایی ادامه خواهد داد.

به علاوه، اثرات جانبی مضاعفی وجود دارند که به شما در ساختار جمله، گرامر و دایره واژگان کمک می‌کنند.

سه تکنیک باقی‌مانده در قسمت ۲ مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

۳٫) فکر نکنید غوطه‌ور شدن در کشور قرار است توانانش زبانی شما را تا حد زیادی بهبود بخشد

حقیقت این است که رفتن به ایتالیا در سطح زبانیِ مبتدی عالی است، اما به اندازه‌ی سطح متوسط سودبخش نیست.

ظرفیت شما در سطح متوسط برای توجه به جزئیات، یادگیری الگوهای داخل زبان، و به خاطرسپاری مقادیر بیشتری از آنچه شنیده‌اید، گسترش می‌یابد.

مطالعات نشان داده‌اند که رفتن (به کشور زبان مقصد) در سطح مبتدی خیلی زود است و چنانچه در سطح پیشرفته بروید مزایای بیشتری دارید.

۴٫) بدانید که با یک دیکشنری چگونه کار کنید

خانم Kató Lomb که یک چندزبانه‌ی بلغاری است ادعا می‌کند که وابستگی به دیکشنری‌ها می‌تواند توانایی شما برای تولید زبان به تنهایی را فلج سازد.

من با او موافقم و در توضیح جزئی‌تر اضافه می‌کنم که اعتماد به نفس‌تان را فلج می‌سازد.

هر دفعه که تصمیم می‌گیرید به جای لغتی که یاد گرفته‌اید، به سراغ دیکنشری بروید به خودتان گفته‌اید که دیکشنری از آنچه من (در ذهن)ذخیره کرده‌ام قابل اعتمادتر است.

این کار را نکنید.

شما در مکالمات زنده نمی‌توانید به دیکشنری پناه ببرید؛ پس یادبگیرید که به خودتان تکیه کنید و به هنگام استفاده از دیکشنری هدف آن را در نظر بگیرید – که یک ابزار کمکی برای مطالعه است.

۵٫) موانع خودشان را در سر راه شما خواهند انداخت گویی مالک آن هستند

زمان می‌گذرد و شما را به تعجب از گذر خود وا می‌دارد، پول کم می‌آید و تعداد کلاس‌هایی که می‌توانید هزینه‌شان را بپردازید محدود خواهد کرد، و خانواده یا مدرسه یا نتفلیکس توجه شما را خواستار می‌شوند.

از شما می‌خواهم که موانع را پیش‌بینی کنید و راه‌های برای دور زدن از آن‌ها بیابید.

وقتی این کار را نمی‌کنید، آن‌ها هم تمایل می‌یابند تا زندگی‌تان را کنترل کنند و باعث می‌شوند در انتهای سفری دیگر وقتی در فرودگاه هستید به این فکر کنید که چرا در همان جای سال قبل گیر کرده‌اید.

مقالات مرتبط

معرفی کردن خود به زبان ژاپنی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به روش هایی برای معرفی کردن خود به زبان ژاپنی می پردازد. معرفی کردن خودتان اولین گام برای برقراری یک مکالمه در است. پس با ما همراه باشید تا به این روش ها بیشتر آشنا شوید. به اصطلاحات معرفی کردن خود به زبان ژاپنی توجه کنید: گرامر Wa (は) حرفی است که مشابه حروف اضافه ی […]

اصطلاحات زبان ایتالیایی برای غذا خوردن در رستوران

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به اصطلاحات زبان ایتالیایی برای غذا خوردن در رستوران می پردازد. اگر دوست دارید برای سفارش غذای مورد علاقه خود در زبان ایتالیایی چه باید بگویید با ما همراه باشید. به اصطلاحات زبان ایتالیایی برای غذا خوردن در رستوران توجه کنید: وقتی شما در ایتالیا بیرون می روید تا غذا میل کنید، عباراتی که باید بدانید […]

شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸ که برای زبان آموزان بسیار مفید خواهند بود اشاره می کند. پس برای خرید بهترین دیکشنری زبان ایتالیایی خود را آماده کنید. به شش دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی برای خرید در سال ۲۰۱۸ توجه کنید: ۱- دیکشنری ایتالیایی-انگلیسی Berlitz دیکشنری های دوزبانه ی جیبی برای […]

۹ روش برای خداحافظی کردن به زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۹ روش برای خداحافظی کردن به زبان ایتالیایی اشاره می کند. مطمئنا بعد از شروع کردن هر مکالمه باید بتوانید آن را به خوبی ایان دهید. پس برای این کار با ما همراه باشید. به ۹ روش برای خداحافظی کردن به زبان ایتالیایی توجه کنید: شما یاد گرفته اید که وقتی صحبت از سلام و […]

۲۵ نکته که هر زبان آموز جدید زبان ایتالیایی باید بداند

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های زبان ایتالیایی را در سطوح مختلف و برای شرایط متفاوت زبان اموزان برگزار می کند. اما امروز به ۲۵ نکته که هر زبان آموز جدید زبان ایتالیایی باید بداند اشاره می کنیم تا هر چه باید از زبان ایتالیایی بدانید را یکجا داشته باشید. به ۲۵ نکته که هر زبان آموز جدید زبان ایتالیایی […]

تلفظ زبان ایتالیایی برای مبتدیان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آشنایی بیشتر با تلفظ زبان ایتالیایی برای مبتدیان به موارد زیر اشاره می کند. بیایید نکات ارائه شده در این مطلب را با دقت جهت ارتقا زبان ایتالیایی خود به کار ببریم. تلفظ زبان ایتالیایی برای مبتدیان : اصول صحبت به زبان ایتالیایی تلفظ ایتالیایی احتمالاً سختی هایی را برای شخص مبتدی به همراه دارد. […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ