۶ کلمه کاربردی روزمره زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۶ کلمه کاربردی روزمره زبان آلمانی اشاره خواهد شد که مطمئنا آنها را در کتاب های زبان آلمانی نخواهید دید. پس با ما همراه باشید تا بیشتر با این موارد اشنا شوید.

6 کلمه کاربردی روزمره زبان آلمانی

6 کلمه کاربردی روزمره زبان آلمانی

به ۶ کلمه کاربردی روزمره زبان آلمانی توجه کنید:

هر زبان نقشی سحرآمیزی از لغات است که همیشه ترجمه ی مستقیمی به انگلیسی ندارد. یادگیری یک زبان از طریق کتاب اغلب به این معنا است که شما این لغات را از قلم می اندازید، و لغات درست را برایتان به جا می گذارد.

زبان آلمانی به طور مخصوصی تعدادی عبارت و لغت عالی دارد که واقعاً نمی توانید آن ها را از اپلیکیشن یا کتابی بیاموزید که مهارت های پایه ای مکالمه را به شما می آموزد. این یک زبان خارق العاده برای لغاتی است که واقعاً اثر مشابهِ تفسیر انگلیسی را ندارند.

Treppenwitz

برای آن زمان هایی که شما کمی دیر به یک بازگشت عالی فکر می کنید، Treppenwitz وجود دارد. ترجمه اش می شود یک “نکته ی هوشمندانه که موقعی به فکر خطور می کند که گفتنش خیلی دیر شده است”، که از Treppenwitz گیرا خیلی موثرتر نیست.

fisselig

Fisselig یعنی “سردرگمی در حد این که شخص نمی تواند کارش را درست انجام دهد.” سعی کنید در ارتباطات تجاری از آن استفاده نکنید، اما شاید برای آن زمان های کلیدی که شما در حال صحبتِ خصوصی درباره ی مساله ای هستید نگهش دارید. اگر چه به یاد داشته باشید که شخص موردنظر به دلیل غر زدن های شخص دیگر/شما سردرگم شده است.

Weltschmerz

ترجمه ی تحت الفظی اش می شود “غم دنیا”، Weltschmerz به طور موثر یعنی “ناراحتیِ دنیویِ ناامیدانه و رمانتیک که اغلب توسط جوان ممتاز تجربه می شود.” به طور موثر، قشنگ تر بخواهیم بگوییم مشکلات جهان اول.

Verschlimmbesserung

برای هر تغییر ناخواسته، Verschlimmbesserung وجود دارد. یعنی “پیشرفت فرض شده ای که چیزها را بدتر می کند.” چیزی که همه ی ما می توانیم در برهه هایی منظم از زندگی آن را تصدیق کنیم.

Gemütlichkeit

اگر شما با مفهوم دانمارکیِ Hygge یا ‘cwtch’ ولز آشنا هستید، آن گاه Gemütlichkeit خیلی قابل فهم به نظر می رسد. ترجمه ی مستقیمش می شود “دوستی یا خوش مشربی”، بیش تر درباره ی توازنی عالی بین آرامش، گرمی، و راحتی است.

Kopfkino

ترجمه ی Kopfkino می شود “سینمای فکری”. به طور موثر، یعنی آن زمان هایی که شما خیال بافی می کنید و فکر می کنید که یک چیز چه طور می تواند از آب درآید – حالتی از سینما برای مغز شما.

مقالات مرتبط

عبارات و کلمات مهم زبان آلمانی

در این مقاله به عبارات و کلمات مهم زبان آلمانی اشاره می کند که در موقعیت های مختلف بسیار کاربردی هستند و تقریبا همانند آچار فرانسه برای زبان آموزان می باشند. پس حتما این اصطلاحات را به ذهن بسپارید. به عبارات و کلمات مهم زبان آلمانی توجه کنید: آیا برنامه ریزی کرده اید که به آلمان یا اتریش بروید؟ شاید […]

چگونه زبان آلمانی را با داستان ها یاد بگیریم؟

بر به کار بردن داستان ها برای یادگیری زبان بسیار تاکید داشته است. اما امروز نشان می دهیم که چگونه زبان آلمانی را با داستان ها یاد بگیریم؟پس با ما همراه باشید. ببینیم چگونه زبان آلمانی را با داستان ها یاد بگیریم؟ ۱- قوه ی تخیل خود را پرورش دهید اول و مهم تر از همه چیز، به سراغ یافتن […]

چطور با آلمانی ها زبان آلمانی را آموزش ببینیم؟

آموزش زبان آلمانی را در هر شرایطی برایتان میسر کرده است. اما شاید بخواهید بدانید که اگر دوست آلمانی دارید و یا زیاد به آلمان می روید چطور با آلمانی ها زبان آلمانی را آموزش ببینیم؟ برای رسیدن به راه های این کار با ما همراه باشید. چطور با آلمانی ها زبان آلمانی را آموزش ببینیم؟ شما در نهایت به […]

نرم افزار های رایگان آموزش زبان آلمانی

همیشه در آموزش آنلاین و ارائه نرم افزار های آموزش زبان پیشرو بوده است. امروز می خواهیم به ننرم افزار های رایگان آموزش زبان آلمانی اشاره کنیم که می تواند برای زبان اموزان آلمانی بسیار جالب و کاربردی باشد. پس با ما همراه باشید. به نرم افزار های رایگان آموزش زبان آلمانی توجه کنید: امروزه تکنولوژی در اختیار شماست. از اثر […]

اشتباهات رایج در زبان آلمانی

به اشتباهات رایج در زبان آلمانی اشاره می کند که می تواند بسیار در روند یادگیری زبان آلمانی موثر باشد. پس حتما این اشتباهات را ببنید و از آنها اجتناب کنید. به اشتباهات رایج در زبان آلمانی توجه کنید: مدرسان زبان همیشه به شما یک گام ساده برای یادگیری سریع زبان ارائه می دهند و آن اشتباه کردن است. هیچ […]

اصطلاحات جالب زبان آلمانی

به برخی از اصطلاحات جالب زبان آلمانی اشاره می کند که می تواند به نزدیک تر شدن تفکر شما به آلمانی ها بسیرا کمک کننده باشد. آموزش زبان آلمانی را با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تجربه کنید. به اصطلاحات جالب زبان آلمانی توجه کنید: احتمالا این عبارت را شنیده اید” اگر بخواهید زبان آلمانی یاد بگیرید باید مثل یک آلمانی […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ