۶ کتاب برتر برای آموزش گرامر زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین سیستم های آموزش زبان آلمانی را برای زبان اموزان تشکیل داده است. ما می خواهیم برایتان ۶ کتاب برتر برای آموزش گرامر زبان آلمانی را به همراه توضیحات بیاوریم تا بتوانید فارغ از استرس انتخاب کتاب بتوانید همه آن چیزی که از گرامر زبان آلمانی نیاز دارید به شما بدهد. پس با ما همراه باشید.

به ۶ کتاب برتر برای آموزش گرامر زبان آلمانی توجه کنید:

۶ کتاب برتر برای آموزش گرامر زبان آلمانی
۶ کتاب برتر برای آموزش گرامر زبان آلمانی

ما به تحقیق، آزمودن، و توصیه ی بهترین محصولات متعهد هستیم. درباره ی فرایند ما بیش تر بیاموزید.
یادگیری گرامر آلمانی می تواند سخت باشد و یک کتاب خوب می تواند در اصول اساسی به شما کمک کند. شما با منابع درست برای مطالعه می توانید گرامرِ درست آلمانی را بیاموزید و سلیس بودن خود را در زبان افزایش دهید.

در حالی که شما گزینه های در دسترس زیادی دارید، این ها در میان بهترین کتاب های گرامر آلمانی هستند که می توانید امروزه پیدا کنید. آن ها در توضیحاتِ خود فنی و جامع هستند اما اطلاعات را هم به روشی به اشتراک می گذارند که هر شاگرد زبان آلمانی می تواند متوجه شود.

چه طور بیش ترین نفع را از یادگیری زبان آلمانی ببرید

هر وقت که شما خودتان در حالی یادگیری یک زبان هستید منابعی که از آن ها مطالعه می کنید واقعاً اهمیت دارند. شما باید از فرایند یادگیری لذت ببرید و آن باید توسط یک کتاب یا منبع گرامرِ خوش ساختار و با دقت انتخاب شده شدیداً حمایت شود. همه ی ما می خواهیم متوجه شویم و وقتی نمی شویم، ناامید کننده است. این می تواند به شدت توانایی و علاقه ی شما را برای یادگیری زبان آلمانی محدود کند.

مطمئن شوید که شما منبع و معلم یا دوره ی آنلاین درستی را دریافت می کنید که تجربه ی یادگیری خوبی را برای تان فراهم می کند. به طور همزمان شما همچنین چیزی را می خواهید که پیشرفتی قابل رویت را برای تان به همراه داشته باشد. اگر شما هیچ کدام از آن چیزها را تجربه نمی کنید، وقت آن است تا درباره ی استراتژی یادگیریِ خود تجدید نظر کنید.

کتاب ها و برنامه هایی که باید از آن ها اجتناب کرد

ما کتابی را توصیه نمی کنیم که به طور عادی در کلاس های زبان استفاده می شود. وقتی صحبت از توضیحات گرامری به میان می آید آن کتاب ها خیلی کم حجم هستند، و در بعضی موارد آن ها حتی این را به زبان آلمانی توضیح می دهند که برای درک یک گویشور انگلیسی هیچ فایده ای ندارد. این ها برای کار گروهی و شریکی درست شده اند نه برای خودآموزها.
دوره های آنلاین مانند Duolingo، Babbel، Rosetta Stone، یا Busuu از لحاظ دیدگاهِ فنی برنامه های خوبی هستند.

کتاب گرامر زبان آلمانی Hammer’s German Grammar and Usage

کتاب “Hammer’s German Grammar and Usage” برای خیلی از شاگردان آلمانی منبع بسیار باارزشی است. این یکی از جامع ترین کتاب هایی است که شما پیدا می کنید و صرف نظر از سطح برای هر کسی که درباره ی صحبت صحیح به زبان آلمانی جدی باشد، عالی است.
این کتاب در طول سال ها دفعات زیادی اصلاح شده است. هر چاپ با جدیدترین لغات آلمانی به روز رسانی می شود، که شامل لغات گرفته شده ی زیادی از زبان انگلیسی است. خواندن و فهمیدن آن راحت است و هر چیزی را که شما باید درباره ی جزئیات گرامر آلمانی بدانید، توضیح خواهد داد.

کتاب گرامر زبان آلمانی Schaum’s Outline of German Grammar

“Schaum’s Outline of German Grammar” منبع عالیِ دیگری برای یادگیری موفقیت آمیز زبان آلمانی است. این یک کتاب عالی برای یادگیریِ سریع است و تقریباً هر دوره ی آلمانی را تامین می کند.
این کتاب برای منابع اضافی که ارائه می کند، تعدادی امتیاز می گیرد. این کتاب شامل فایل های صوتی است که شما می توانید برای تمرین تلفظ دانلود کنید و شامل بیش از ۴۰۰ تمرین همراه با پاسخ است تا بتوانید مهارت های خود را امتحان کنید. این می تواند واقعاً برای اطمینان از فهم کامل شما از یک درس باارزش باشد و برای خودآموزان عالی است.

کتاب گرامر زبان آلمانی Lehr- Und Ubungsbuch Der Deutschen Grammatik

اگر شما برای تسلط بر زبان آلمانی متعهد هستید، این کتابی است که لازم دارید. این کتاب سال ها است که برای معلمان آلمانی و گویشوران بومیِ انگلیسی که در کشورهای آلمانی زبان زندگی می کنند منبعی معتبر است.
این یکی برای شاگردان پیشرفته مهم است چون به طور عمیق به تمامِ جزئیات گرامری می پردازد که کتاب های دیگر آن ها را کنار می گذارند. به علاوه، نسخه ای که به زبان آلمانی نوشته شده است به شما فرصت می دهد تا خود را به طور کامل در زبان غوطه ور سازید، که می تواند واقعاً به مهارت کمک کند.
شما باید پاسخ نامه را به طور جداگانه بخرید یا مطمئن شوید نسخه ای که می خرید شامل پاسخ نامه باشد. شما بدون آن قادر نخواهید بود تا کار خود را بررسی کنید.

وقتی صحبت از کتاب هایی مانند “۵۰۱ German verbs.” به میان می آید شما همچنین می توانید پول خود را ذخیره کنید. صرف آلمانی – تغییر افعال بر مبنای شخص، وجه، یا زمان – نسبتاً با قاعده است یا وقتی آن را یاد گرفتید یادگیری و پیش بینی اش تقریباً راحت است.

آلمانی Canoo

وقتی صحبت از منبع آنلاین به میان می آید، یکی از بهترین گزینه های شما Canoo.net است. این وبسایت گرامر آلمانی را به زبان انگلیسی توضیح می دهد که برای مبتدیان ضروری است، اگر چه شما می توانید در حین پیشرفت به زبان آلمانی تغییر مسیر دهید.
ما برای شاگردانی که در سطح پیشرفته نیستند استفاده از یک کتاب گرامر یا منبعی را توصیه نمی کنیم که گرامر آلمانی را فقط به زبان آلمانی توضیح می دهد. آموزشِ گرامر به زبانی که هنوز کاملاً متوجه نمی شوید موضوع خیلی پیچیده ای است. به این دلیل است که ما منابعی را ترجیح می دهیم که شما بتوانید به زبان انگلیسی بیاموزید و همان طور که احساس راحتیِ بیش تری می کنید به زبان آلمانی تغییر مسیر دهید.

آلمانی آنلاین Schubert-Verlag-Online

شما همچنان باید چیزی را که یاد گرفته اید، تمرین کنید، چون تمرین تنها روشی است که شما واقعاً پیشرفت را موقع مطالعه ی هر زبانی مشاهده می کنید و زبان آلمانی هم از این قاعده مستثنی نیست.
وقتی شما با گرامر آلمانی راحت بودید به وبسایتی مانند Schubert-Verlag رجوع کنید.
صفحه ی اصلی، تمرین های مفید زیادی دارد که بر مبنای سطح زبان مرتب شده اند. شما همچنین می توانید موضوعات گرامریِ مخصوصی را مانند “Adjektiv” یا “Relativ” کشف کنید. از آن جا که موضوعات به زبان آلمانی لیست شده اند، شما باید اسم آلمانیِ موضوعی را که برای تمرینش برنامه ریزی کرده اید، بدانید. شما همچنین می توانید فقط آن صفحه را بخوانید و کار کنید، و هر دفعه یک درس را پوشش دهید.

کتاب آموزش آلمانی Großes Übungsbuch Deutsch

اگر شما می خواهید گرامر آلمانی خود را تمرین کنید و ترجیح می دهید تا یک کتاب داشته باشید، این یکی که توسط یک ناشر معروف آلمانی به نام Hueber چاپ شده است انتخابی عالی است.
این برای تمرینِ گرامر آلمانی‌تان بهتر است تا برای یاد گرفتنِ آن. کتاب بیش از ۵۰۰ تمرین دارد که زمان تمرین زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.