۶ روش برای تقویت زبان اسپانیایی خود در سال ۲۰۱۸

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آموزش زبان اسپانیایی روش های بسیار متنوعی را دارد. امروز به ۶ روش برای تقویت زبان اسپانیایی خود در سال ۲۰۱۸ اشاره می کنیم که می تواند برایتان بسیار مفید باشد. پس با ما همراه باشید.

۶ روش برای تقویت زبان اسپانیایی خود در سال ۲۰۱۸
۶ روش برای تقویت زبان اسپانیایی خود در سال ۲۰۱۸

به ۶ روش برای تقویت زبان اسپانیایی خود در سال ۲۰۱۸ توجه کنید:

۱- از آن استفاده کنید

مهم ‌ترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که هر وقت شد از زبان اسپانیایی استفاده کنید، نه فقط در یک محیط کلاس. اگر شما می توانید با یک گویشور بومیِ اسپانیایی دوست شوید، یا شخصاً یا در رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، که ایده آل خواهد بود. شما همچنین احتمالاً قادر خواهید بود تا برای کار داوطلبانه با گویشوران اسپانیایی به دنبال فرصت هایی باشید. و اگر چیزهای دیگر به شکست بینجامد، شما می توانید صحبت با حیوان خانگی خود را امتحان کنید – نکته این است آن چه را که می دانید در عمل استفاده کنید.

۲- خود را غوطه ور سازید

اگر شما زمان و پول دارید، به یک مدرسه ی زبان بروید. شما هر چه زمان بیش تری را بتوانید در زبان سازید بیش تر یاد خواهید گرفت، اما حتی یک یا دو هفته ماندن هم می تواند کمک کننده باشد. لازم نیست که مدارس زبان گران باشند . اگر شما قادر نیستید تا به یک مدرسه بروید، به دنبال جایی باشید که از طریق اسکایپ یا نرم افزارِ کنفرانس ویدئوییِ دیگری آموزش ارائه می کند.

۳- هر روز به مقدار کم

همیشه و هر روز حداقل کمی یاد بگیرید. برای مثال شما احتمالاً لغتی را در نظر می گیرید که برایتان جدید است و سپس برای این که متوجه شوید چه طور در بافت های دیگر استفاده می‌شود از یک موتور جستجو بهره می برید.

۴- با خودتان حرف بزنید

یاد بگیرید و به طور مداوم اسامیِ اشخاص یا آیتم هایی که هر روز با آن ها روبه رو می شوید را به خودتان بگویید مانند اعضای خانواده، قسمت هایی از مبلمان و لباس.

۵- سرگرم شوید

فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی را به زبان اسپانیایی تماشا کنید. حتی اگر شما در حال خواندن زیرنویس ها باشید، احساس بهتری درباره ی ریتم زبان خواهید داشت و کم کم سلام و احوالپرسی ها یا لغات دیگر را که بارها استفاده می شوند، یاد می گیرید.

۶- به شخصی دیگر در یادگیری زبان فارسی کمک کنید

به دنبال شخص اسپانیایی باشید که در تلاش برای یادگیری زبان فارسی است، و می توانید به هم کمک کنید.