۶ دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز ۶ دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی بیان می کند که بیشتر علاقه مند به آموزش زبان اسپانیایی شوید.

6 دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی
6 دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی

پس ۶ دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی را بیشتر بشناسید

۱- اساس یادگیری زبان‌های دیگر

اسپانیایی همچون انگلیسی، فرانسوی و خیلی دیگر از زبان‌های اروپایی از لاتین مشتق شده است. وقتی در زبان اسپانیایی متخصص شدید می‌توانید به صورت گسترده‌ای از واژگان آن و قوانین بنیادین دستور زبان برای یادگیری سریع زبان‌های دیگر استفاده کنید.

۲- احتمال افزایش‌یافته برای مهاجرت

درخواست مهاجرت شما برای یک کشور اسپانیولی که در آن زبان اسپانیایی زبان رسمی نخست یا ثانویه می‌باشد وقتی که بتوانید به آن زبان بخوانید، بنویسید و صحبت کنید، افزایش می‌یابد.

۳- درس خواندن در خارج از کشور

بسیاری از دانشگاه‌های خارجی تعدادی از دوره‌ها و یا همه‌ی دوره‌ها را به زبان اسپانیایی برگزار می‌کنند و روانی در صحبت کردن برای درخواست پذیرش یک پیش‌نیاز به حساب می‌آید. حتی اگر اقدام به شرکت در برنامه‌ی تعویض دانشجو می‌کنید، داشتن این مهارت در رزومه‌ی‌تان می‌تواند احتمال انتخاب شدنتان را افزایش دهد.

۴- فرصت‌های شغلی وسیع‌تر

اغلب کارفرمایان به شما بعنوان یک کاندیدای بالقوه برای کار در یک شرکت چندملیتی امتیاز بالایی خواهند داد اگر بتوانید بیش از یک زبان بین‌المللی را با روانی صحبت کنید. دانستن زبان اسپانیایی شما را در جایگاه خوبی برای سفر به خارج برای ماموریت‌های کاری و ارتباط بهتر با مشتریان خارجی قرار می دهد. همچنین احتمال دارد حقوق بیش‌تری برای مهارت های دو زبانه یا چند زبانه ی خود بگیرید.

۵. ارتباط موثر:

محدودیت‌های بین المللی روز به روز در حال کوچک‌تر شدن هستند. احتمال دارد شخصی در خانواده‌ی شما با فردی ازدواج کرده باشد که متولد اسپانیا است. شاید همسایگان جدید شما اسپانیایی هستند، یا ممکن است دوست اینترنتی جالبی تبدیل به دوست صمیمی و همیشگی شما شود. وقتی شما زبان اسپانیایی را یاد می‌گیرید، همه‌ی این روابط‌ به آرامی در جریان است.

۶. راحتی یادگیری:

لازم نیست که شما از گرفتن واحد زبان اسپانیایی وحشت داشته باشید؛ یاد گرفتن آن بسیار راحت است چون از الفبای لاتین استفاده می‌کند و در کل تلفظ آسانی دارد، برخلاف زبان انگلیسی یا فرانسوی.