۶ دلیل برای شرکت در سمینارهای رایگان آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده سمینار های رایگان آیلتس می باشد. ما امروز ۶ دلیل برای شرکت در سمینارهای رایگان آیلتس به شما معرفی می کنیم که بیش از گذشته برای شرکت در آنها راغب باشید.

6 دلیل برای شرکت در سمینارهای رایگان آیلتس
6 دلیل برای شرکت در سمینارهای رایگان آیلتس

اما این ۶ دلیل برای شرکت در سمینارهای رایگان آیلتس چه مواردی هستند

در اینجا به ۶ دلیل که باید از مزایای کلاس اصلی در سمینارهای رایگان استفاده کرد می‌پردازیم:

۱- ببینید آزمون آیلتس چگونه ارزیابی می‌شود

آیلتس توانایی شما را در چهار حوزه مورد سنجش قرار می‌دهد: لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ. جلسات اطلاعاتی، جزئیات بیشتری درباره‌ی اینکه چگونه هر قسمت تمره‌دهی می‌شود تأمین می‌کند. قادر خواهید بود جاهایی را که شخصاً نیاز به پیشرفت دارید، شناسایی کنید.

۲- بدانید که ممتحنین آزمون به دنبال چه چیزی هستند

همچون هر امتحان دیگری که ممتحن دارد، در این‌جا هم مهارت‌های مشخصی هست که دنبالش می‌گردند. برای مثال اگر در آزمون رانندگی شرکت کنید، آزمون‌گیرنده ارزیابی خواهد کرد که تا چه حد خوب پارک می‌کنید. ممتحنین آیلتس همچنین دنبال مهارت‌های مشخصی می‌گردند. ارائه‌دهنده بر مهارت‌های زبانی مشخصی تأکید خواهد کرد که نیاز دارید به خوبی در طول آزمون نشان دهید.

۳- اشکالات مصطلح را شناسایی کنید

یکسری اشتباهات متداول وجود دارد که شرکت‌کنندگان در آزمون مرتکب آن‌ها می‌شوند و مانع از آن می‌گردد که نمره‌ی مورد نظرشان را کسب کنند. خبر خوب اینست که شما مجبور نیستید مرتکب آن‌ها شوید. سمینار رایگان به این اشاره خواهد داشت که چگونه از ارتکاب به اشتباه در تمام حوزه‌های آزمون اجتناب کنیم.

۴) تفاوت بین انواع امتحانات را بدانید

یکی از ویژگی های تک آیلتس این است که دو حالت متفاوت از امتحان را ارائه می کند: آموزش آکادمیک و عمومی. بهترین حالت برای شما به پیشینه ی تحصیلی و هدف امتحان دادن شما بستگی دارد. سمینار رایگان به شما کمک می کند که تشخیص بدهید کدام حالت امتحان برای شما مناسب است.

۵) توانایی سوال پرسیدن

سمینار رایگان و کلاس اصلی جلساتی تعاملی هستند. ارائه دهنده به خوبی با امتحان آیلتس آشنا است. اگر شما در کلاس اصلی یا سمینار رایگان شرکت کنید این شانس را خواهید داشت که سوال‌های شخصی ویژه‌ی خود را بپرسید.

۶) بیاموزید که چه طور امتیاز رایتینگ خود را به حداکثر برسانید

شما خواهید فهمید که چه طور جوابی نوشتاری بدهید که به طور واضح نشان دهنده ی مهارت‌های رایتینگ شما باشد. آنالیز کردن نوشتار، استراتژی کلیدی برای پیشرفت کامل جواب های نوشتاری شما است. ارائه کننده‌ها مثال‌های متعددی از این‌که چه طور نوشتار را به طور موثر آنالیز کنید به شما خواهند داد.