۶ کار ساده برای آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد 6 کار ساده برای آموزش زبان برایتان بیان می کند که می توانید با کمک آنها بهترین استفاده را از زمان خود کنید. برای دیدن این راه ها با ما همراه باشید.

6 کار ساده برای آموزش زبان
6 کار ساده برای آموزش زبان

اما ۶ کار ساده برای آموزش زبان را ببینید:

۱. مکالمات عادی در زبانی خارجی
روش اول یکی از راحت‌ترین روش‌ها در برخورد با موقعیت‌ها در زندگی واقعی است‌. در حالی که اینترنت روش‌های بی‌شماری را برای صحبت با افراد بومی فراهم می‌کند (برای مثال، تبادل زبانی و چت کردن آنلاین)، شما می توانید چت‌های عادی بیشتری را با بافت متنی مرتبط با زندگی واقعی داشته باشید. پس اگر شما در حال یادگیری اصطلاحات مفیدی برای رزرو هتل در اسپانیا هستید، می توانید به اقامتگاهی در مکزیک زنگ بزنید و اطلاعاتی را درباره ی رزروهای امکان پذیر کسب کنید.

۲. لیست ریدینگ شخصی شده‌ای از اخبار، مقالات و وبلاگ‌ها درست کنید
در اینجا روش فوق العاده‌ای وجود دارد برای غنی سازی دایره‌ی لغات موقع سرگرم کردن خود. خدمات و اپلیکیشن‌های آنلاین زیادی وجود دارند که به شما اجازه می دهند تا لیست وبلاگ‌ها و روزنامه‌ها را دنبال کنید. من به شخصه، با کروم یا فایرفاکس استفاده می‌کنم و در آیفون یا تبلتم از مرورگرهای دیگر استفاده می‌کنم. طرحش عالی است، و شامل منابع زیادی است.


۳. موقع تمرین به mp3 و پادکست‌ها گوش کنید
من هر موقع که وقت آزاد کمی دارم، سعی می‌کنم تا به دنبال روش‌های جدید برای بهینه‌سازی آن باشم‌. برای مثال، آهسته دویدن و گوش کردن به پادکست‌ها یا ایستگاه‌های رادیویی به زبانی که در حال یادگیری‌اش هستم روشی عالی است برای هم زمان فعال ماندن و تمرین کردن.
۴. بازی‌های ویدئویی را به زبان خارجی انجام دهید
در حالی که بیشتر بازی‌های ویدئویی به انگلیسی هستند، خیلی از آن‌ها به زبان‌های دیگر ترجمه شده‌اند. به خصوص امروزه، تقریباً تمام کامپیوترهای شخصی یا کنسول های بازی، گزینه های زبان خارجی دارند.

۵. آهنگ ها را به زبان خارجی بخوانید
من به عنوان یک شخص عاشق موسیقی و زبان، قبلاً چند مقاله درباره‌ی چگونگی استفاده از آهنگ‌ها برای ارتقای مهارت‌های زبانی خود نوشته‌ام. این روشی بسیار سرگرم کننده و با ارزش است.

۶. با استفاده از ویدئو های دستور پخت غذا به زبان انتخابی خود آشپزی کنید
اگر شما آشپزی را دوست دارید و همیشه به دنبال دستور پخت غذا از کشورهای دیگر هستید، رفتن به وبسایت‌های آشپزی به زبانی که در حال یادگیری‌اش هستید ایده‌ای عالی است. شما در بیشتر این سایت‌ها ویدئوهای دستور پخت غذا را پیدا خواهید کرد.