۶ مرحله برای آموزش بهتر زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان آموزان خود در کلاس های زبان چینی به ۶ مرحله برای آموزش بهتر زبان چینی می پردازد که برای زبان اموزان مانند ۶ بخش جدانشدنی از زبان چینی می باشد. پس برای دیدن این ۶ بخش با ما همراه باشید.

6 مرحله برای آموزش بهتر زبان چینی
6 مرحله برای آموزش بهتر زبان چینی

اما ۶ مرحله برای آموزش بهتر زبان چینی را ببینید:

۱- یادگیری تلفظ چینی – برای خیلی از مبتدیان، بزرگ ترین مانع موقع یادگیری چینی در سنگاپور این است که چینی را به درستی تلفظ کنند. در حالی که احتمال دارد موقعی که شما تازه یادگیری چینی را شروع کرده اید این کار خسته کننده باشد، با نگرش درست و تمرین مداوم می توانید تلفظِ مشابه بومی ها را سریع تر از بقیه یاد بگیرید. یکی از نکات این است که روی آوای سوم تمرکز کنید تا در تلفظِ بهترِ آن به شما کمک شود.

۲- برخورد مثبت با بازخورد – بعضی از مردم در مقابل انتقاد و بازخورد عکس العملِ خوبی نشان نمی دهند و مدام برای یادگیری چیزهای جدید درگیر هستند‌. اگر شما مرتکب این اشتباه شوید در بیش تر چیزها به خوبی عمل نخواهید کرد‌. مردمی که وقتی شما موقع صحبت به چینی از لغت یا تلفظ اشتباه استفاده می کنید صحبتتان را تصحیح می کنند در واقع دارند کمکتان می کنند. شما باید به خاطر تصحیح صحبتتان و یادگیری از اشتباهاتتان از آن ها تشکر کنید.

۳- در ابتدا تمرکز خود را محدود کنید – تمایل طبیعی این است که وقتی در حال یادگیری چیزی جدید هستیم یک دفعه روی تمام چیزها تمرکز کنیم. با این حال، چینی زبان کاملاً سختی برای یادگیری است، به خصوص در بزرگسالی. اگر شما روی جنبه های زیادی تمرکز کنید، در آخر کاملاً گیج خواهید شد و چیز زیادی برای عرضه نخواهید داشت.

۴- بازی با لغات را انجام دهید – بازی با لغاتِ زیادی در دسترس هستند که به شما اجازه می دهند تا سرگرم شوید و همزمان زبان چینی را بیاموزید. بازی با لغات در تمام سطوح قابل دسترس هستند، پس شما در یافتن تعدادی از آن ها که مخصوص مبتدیان هستند نباید هیچ گونه سختی داشته باشید.

۵- آواها خیلی مهم هستند – نداشتن تمرکز روی آواها یا این که فکر کنید آن ها مهم نیستند اشتباه بزرگی است. مردم بومی سریع صحبت می کنند و آواها را می خورند، اما این چیزی نیست که یک گویشور غیر بومی که تازه شروع به یادگیری زبان چینی کرده است، بتواند انجام دهد.

۶- صدای خود را ضبط کنید – شما می توانید توانایی صحبت کردنِ خود را با ضبط صدایتان تقویت کنید. وقتی شما صدای خود را می شنوید، قادر خواهید بود تا هر اشتباهی را که مرتکب می شوید، شناسایی کنید. این در تقویت سریعِ تلفظ به شما کمک خواهد کرد.