۷ راه برای موفق شدن در آزمون SAT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۷ راه برای موفق شدن در آزمون SAT اشاره می کند و انها را برایتان شرح می دهد. قبل از آن این اینفو گرافیک آزمون SAT که در مورد تفاوت های آزمون SAT قدیمی و ورژن جدید آن می باشد را با هم میبینیم.

7 راه برای موفق شدن در آزمون SAT
۷ راه برای موفق شدن در آزمون SAT

۱- درباره­ ی اهداف خود شفاف باشید: فهرستی از همه­ ی دانشگاه­ هایی که می­خواهید واردشان شوید و نمرات SAT که مورد قبول آن کالج­ ها است را نگهداری کنید. متعاقباً توانایی و کار خود را تحلیل کنید. برای خود اهداف کوچک تنظیم کنید. کسب آن اهداف کوچک شما را با انگیزه نگاه می­دارد.

۲- برنامه­ ی زمانی تنظیم کنید: پس از اینکه اقلام را در فهرست خود یادداشت کردید، برایتان آسان­تر خواهد بود که بر روی ساعت­ هایی که برای آماده شدن باید صرف کرد، تصمیم بگیرید.

۳- تحقیق مناسب انجام دهید: درباره­ ی همه­ ی بخش­هایی که در آزمون SAT میاید و نمره ­بندی آن­ها تحقیق کنید. باید برای بخش­ هایی که قرار است بنویسید، تصمیم بگیرید. این به شما کمک می­کند گزینه­ هایتان را منظم کرده و بر روی روشی بهتر تمرکز کنید.

۴- به بهترین کتاب­ ها دست یابید: کتاب­ها بهترین روش برای توسعه­ ی افق ذهنی شما هستند. تلاش به یافتن کتاب­ هایی کنید که به شما نکاتی خوب برای کسب امتیاز بهتر می­دهند و یکسری حقه­ ها به شما یاد می­دهند تا به هر بخش چگونه زمان بدهید و در زمان داده شده برای پرسش­ ها اقدام کنید.

۵- به دنبال محتوای آنلاین بگردید: اینترنت دنیایی است که میزان بسیار زیادی اطلاعات می­دهد تا از میانشان انتخاب کنید. بستگی به هوشیاری شما دارد که اطلاعات را پردازش کرده و به تصویر بکشید. تلاش کنید تا آنجا که می­توانید از هر منبع موجود اطلاعات کسب کنید.

۶. در کلاس آماده سازی SAT ثبت نام کنید: مطالعه در کلاس با افرادی با ذهنیت مشابه که اهداف یکسانی را با شما به اشتراک می گذارند در یادگیری و تقسیم دانشتان با بقیه به شما کمک می کند. محیطی که در آن رقابت وجود دارد انجام آرزومندانه ی کار و پیشرفت عملکرد شخص را مورد هدف قرار می دهد.

۷. حواستان به کارکرد خود باشد: با ضبط روزانه ی تعداد ساعت های اختصاص داده شده برای آماده سازی و اهداف حاصل شده عملکرد خود را دنبال کنید. برنامه ی زمانی خود را بر مبنای آن دوباره طرح ریزی کنید. روی حیطه هایی تمرکز کنید که مستلزم تمرین بیش تری هستند و با پشتکار برای رسیدن به آن تلاش کنید.

برای شرکت در دوره های آموزش SAT با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.