۷ راه برتر برای یادگیری زبان‌های خارجی با کمی طنز

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می داند که شما همیشه راه های زیادی را از تبلیغات برای یادگیری زبان می شناسید. ۷ راه برتر برای یادگیری زبان‌های خارجی با کمی طنز به شما برخی از این راه ها را اشاره می کند که البته شوخی های جالبی هستند ولی به هر حال برای عوض کردن فضای شما می تواند بسیار مناسب باشد.

7 راه برتر برای یادگیری زبان‌های خارجی با کمی طنز
7 راه برتر برای یادگیری زبان‌های خارجی با کمی طنز

پس ۷ راه برتر برای یادگیری زبان‌های خارجی با کمی طنز را با هم می بخوانیم:

۷- به فرزندی پذیرفته شدن: تلاش کنید یک زوج بدون فرزند خارجی پیدا کنید که مایل هستند شما را با عشق و حوصله و با زبانی دیگر بزرگ کنند. مشکل: ترک خانواده‌ی فعلی‌تان هزینه‌ی بالایی است که باید بپردازید. شاید بتوانید پیشنهاد به زندگی در محله‌ای با هر دو والدین جدید و قدیمی‌تان کنید.

۶- پرستاری از یک کودک به زبان دیگر: هیچ ایده‌ای ندارم که این چگونه کار می‌کند! مشکل: تفاوت سنی – من هرگز با پرستار بچه نبودم که می‌تواند ترکیب علاقه و مطالعه را برای اکثر عاشقان زبان سخت کند.

۵- کسب شهروندی جدید: چرا برای خود یک شهروندی جدید کسب نکنید؟ به این روش می‌توانید به خارج بروید و همزمان در کشور خود هم بمانید. مشکل: با اینکه از لحاظ نظری تقلب کردن نیست اما همچنان تا حدی نامنصفانه بازی کردن است.

۴- به دوست زبانی خود بگویید که از یک بیماری زبانی کمیاب رنج می‌برید که دوباره حرف زدن به زبان مادری‌تان را غیر ممکن می‌کند. مشکل: دوست زبانی‌تان به خاطر مبادله‌ی یکطرفه دیگر دوست زبانی‌تان باقی نمی‌ماند.

۳- در کلاس‌های زبان، دانش‌آموز خود شیرین معلم شوید. همیشه و هرجا که ممکن بود، به او در حمل کیفش کمک کنید. و در حین انجام این کارها دائم صحبت کنید! مشکل: چندش‌آور است!

۲- بهترین ابزار و کتاب‌های درسی را تهیه کنید، تعدادی دوست پیدا کنید که گویشوران بومی هستند و خیلی زیاد ازتان کار می‌کشند: با اینحال وقتی نوبت مطالعه می‌رسد، پشتکار به میزان زیادی توصیه می‌شود، مگر اینکه یکی از این افراد با استعداد لعنتی باشید که یادگیری زبان برایشان مثل چیدن گل در تابستان راحت است. مشکل: این روش، زمان و فداکاری زیادی می‌طلبد.

۱- خودتان یکی از این افراد با استعداد لعنتی باشید که یادگیری زبان برایشان مثل چیدن گل در تابستان راحت است. مشکل: منکه به شخصه از آن‌ها نیستم.