خاطرات یک توریست از نحوه یادگیری زبان عربی مصری

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از اولین آموزشگاه های آموزش دهنده زبان عربی به صورت اصولی و مکالمه ای در ایران می باشد. ما به خاطرات یک توریست از نحوه یادگیری زبان عربی مصری و روش های استفاده بهتر از این زبان اشاره می کند. پس با ما همراه باشید.

پس این خاطرات یک توریست از نحوه یادگیری زبان عربی مصری را حتما بخوانید:

خاطرات یک توریست از نحوه یادگیری زبان عربی مصری
خاطرات یک توریست از نحوه یادگیری زبان عربی مصری


به عقیده ی من مصر یکی از بهترین مکان های روی زمین برای پیدا کردن دوستان جدید است.
به محض این که رسیدید با آغوش باز پذیرای این باشید.
تقریباً همیشه شما را دعوت می کنند و اگر خود را در کافه ای یافتید و ناگهان تعدادی از بروبچه های کنجکاو مصری به دورتان آمدند و می خواستند که دوستتان شوند، و ساعت ها بی وقفه با شما عربی صحبت کردند و به خانه ی خود دعوتتان کردند، شگفت زده نشوید.
زندگی در مصر از لحاظ اجتماعی می تواند خسته کننده و حتی گاهی کمی هراس آور باشد اما اگر شما با آغوش باز پذیرای این برخوردهای اجتماعی همیشگی باشید، برای عربی خود و همچنین کیفیت ارتباطاتی که در طی اقامت خود می سازید بسیار فوق العاده خواهد بود.
ماجراجو باشید و در مناطق با کلاس پایین تر قاهره وقت بگذرانید. هرگز لازم نخواهد بود تا شما برای ملاقات مردم جدید تلاشی کنید چون به تنهایی توجهات را به خود جلب می کنید و مردم از روی علاقه و کنجکاوی به طرف شما خواهند آمد.
با همسایگان خود دوستان خوبی شوید چون این کار موقعیت های فراوانی را برای پیشرفت و یادگیری عربی مصری برایتان فراهم می کند.
من به شما توصیه می کنم تا از مدارس و برنامه های عربی مختص شاگردان غربی هم اجتناب کنید چون آن ها احتمالاً شهریه ای بالا دارند و لزوماً کیفیت خوبی ندارند.
مراکز زبانی کوچکی در اطراف قاهره وجود دارد و هزاران معلم عربی شایسته هستند که هزینه های خیلی کم تری را به پول محلی خود می گیرند و تجربه ی یادگیری بسیار شخصی تری را دارا هستند.
مصر یک جامعه ی بسیار محافظه کارانه است که یعنی بدیهی است محدودیت های جنسی تعیین شده ای در آن جا وجود دارد اما به هیچ وجه به سخت گیرانه بودن منطقه ی خلیج نیست.
امیدوار هستیم تا این پست برای یادگیری عربی مصری شما مفید باشد چون این یک زبان خیلی زیبا است.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان عربی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.