نگارش پیشرفته زبان انگلیسی

نگارش پیشرفته زبان انگلیسی
نوشتن برای برخی از ما حتی در زبان فارسی بسیار آزار دهنده است. شاید تصویر زیر حسی را که برخی از ما هنگام نگارش پیشرفته زبان انگلیسی داریم نشان دهد.

نگارش پیشرفته زبان انگلیسی
نگارش پیشرفته زبان انگلیسی

اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد چه برای دانشجویان زبان انگلیسی در دانشگاه و چه برای زبان آموزان که به صورت آموزشگاهی در حال خواندن زبان انگلیسی هستند روش های نگارش پیشرفته زبان انگلیسی را بیان می کند. هم چنین اگر شما تمایل داشته باشید می توانید در کلاس های Writing پیشرفته آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید.
در این دوره ها شما یاد می گیرید که توانایی های خود را برای نوشتن به زبان انگلیسی تقویت کنید. سرفصل هایی که شما یاد می گیرید:
نیاز های خواننده را در نظر بگیرید.
قاعده های کلی برای نوشتن را می آموزید.
با تمرین نوشتن اعتماد به نفس و کیفیت writing خود را افزایش دهید.
قالب های کلی را برای نوشتن را یاد می گیرید.
انواع مختلف نگارش مقاله ، نامه ، Thesis و… را یاد می گیرید.
در نگارش پیشرفته زبان انگلیسی هم چنین اهداف آکادمیک نیز گنجانده می شود. کتاب Developing Writing Skills by Helen De Silva Joyce که در دانشگاه های مختلف ایران به عنوان منبع اصلی به حساب می آید اگر چه کتابی قدیمی است اما در عین حال بسیار مفید است. کتاب های دیگر نیز در کنار این کتاب در دوره های موسسه زبان ایران آکسفورد گنجانده می شود.

developing writing skills
developing writing skills

در مقاطع بالاتر از کارشناسی ارشد و دکترا توانایی نوشتن به زبان انگلیسی بسیار مهم است و هم چنین در مراودات تجاری و بازرگانی هم نحوه فرستادن ایمیل ها با قالب مناسب بسیار اهمیت دارد. پس چه برای کسب و کار خود به نوشتن نیاز دارید و چه برای ادامه تحصیل خود می خواهید بهتر بنویسید و یا حتی برای آزمون های آیلتس و تافل IELTS – TOEFL نیاز دارید بهترین گزینه دوره های نگارش پیشرفته زبان انگلیسی ایران آکسفورد می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.