مزایای داشتن آیلتس

مزایای داشتن آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از مراکز معتبر برگزاری دوره های آممادگی آیلتس می باشد که تنها موسسه زبانثبت شده در لیست آموزشگاه های زبان British Council نیز می باشد. در این قسمت می خواهیم از مزایای داشتن آیلتس بگوییم.  پس اگر هنوز نمی دانید اصلا داشتن مدرک آیلتس چه سودی برای شما دارد مطلب زیر حتما برای شما مناسب است.

مزایای داشتن آیلتس
مزایای داشتن آیلتس

آیلتس برای تحصیل

اگر دوست دارید در دانشگاه های خارج ایران تحصیل کنید حتما به IELTS نیاز دارید.آیلتس آکادمیک نوعی است که برای هدف مناسب است.

اگر حتی دوست دارید در Ph.D داخل ایران شرکت کنید نیز باز آزمون آیلتس یکی از معتبر ترین و امتیاز آورترین آزمون های مصاحبه دکتری می باشد.

آیلتس برای کار

اما اگر تخصصی ویژه دارید و یا اصلا دوست دارید در کشوری دیگر به زندگی خود ادامه دهید باز می توانید از مزایایی داشتن آیلتس بهره ببرید.  در استرالیا ، نیوزیلند ، آمریکا، انگلیس و کانادا حتما این مدرک برای کار لازم است. البته IELTS General معمولا برای این هدف مورد استفاده قرار می گیرد.

آیلتس برای مهاجرت

شاید بیشترین کاربرد مدرک آیلتس برای مهاجرت باشد. حال چه برای پیوستن یک فرد به خانواده اش ، یا مهاجرت کلی و یا هر نوع ویزای مهاجرتی دیگر معمولا نیاز به مدرک آیلتس است. در کشور انگلیس علاوه بر آیلتس آکادمیک و جنرال  ، آزمون آیلتس لایف اسکیلز Life Skills نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

آیلتس برای تدریس زبان انگلیسی

شاید خیلی ها در صورت داشتن مدرک آیلتس بتوانند سطح زبان انگلیسی خود را اثبات کنند و به ضغل تدریس زبان بپردازند. مزایای داشتن آیلتس در این بخش بسیار زیاد است زیرا بسیاری از زبان آموزان ترجیح می دهند دوره آموزش آیلتس را با شخصی داشته باشند که خود در آیلتس شرکت کرده باشد.

برای شرکت در دوره های آموزش آیلتس با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.