مزایای یادگیری زبان با استاد Native

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مزایای یادگیری زبان با استاد Native اشاره می کند که حتما شما را مشتاق آموزش زبان به این روش می کند. با ما باشید تا بیشتر با این سیستم آشنا شوید.

اما مزایای یادگیری زبان با استاد Native چیست؟

مزایای یادگیری زبان با استاد Native
مزایای یادگیری زبان با استاد Native

بیایید صحبتی داشته باشیم.
احتمالاً در زبان بومی شما خیلی ترسناک نیست.
اما اگر ما از شما بخواهیم در زبان مقصد خود صحبتی داشته باشید، احتمالاً قلب شما کمی شروع به تپیدن می­کند.
دلیلش این است که برقراری ارتباط به زبان مقصد خود، می تواند چالش برانگیز و ترسناک باشد. خوشبختانه، لازم نیست این طور باشد. گویشوران بومی خوش برخورد می توانند به شما کمک کنند تا مهارت های خود را ارتقا دهید و با اعتماد به نفس شوید.
بله، ما داریم درباره ی تبادل مکالمه صحبت می­کنیم. تبادل مکالمه معمولا به رد و بدل مهارت ها اشاره می­کند. شما به گویشور بومی زبان مقصد خود کمک می­کنید تا زبان بومی شما را تمرین کند، و او هم در عوض به شما کمک می کند تا زبان بومی آن ها را بیاموزید. شما می­توانید این کار را آنلاین یا رو در رو انجام دهید.
اما پیدا کردن یک شریک تبادل زبانی می تواند گول زننده باشد. شما شخصی را با مهارت های درست و علایق مشترک ایده آل لازم دارید. به علاوه، برای تبادل زبانی روش­های زیادی وجود دارند و شما شخصی آماده را لازم خواهید داشت که از آن روش مشابه استفاده کند. برای مثال، اگر شما چت ویدئویی را ترجیح می­دهید، تبادل زبانی از طریق اسکایپ ایده آل است. با این حال، اگر شما می خواهید که قادر به فرستادن پیغام هم باشید، اپلیکیشن های تبادل زبان کمک کننده هستند.
پس شما چه طور می توانید شریک تبادل زبانی ایده آل خود را پیدا کنید و تمام مزایای یادگیری را از یک گویشور بومی بیرون بکشید؟ ما به شما تعدادی منبع فوق العاده­ را برای آغاز به کارتان نشان می­دهیم!
اول از همه، یادگیری یک زبان از طریق استاد Native تلفظ شما را تقویت خواهد کرد. شما هر­چه بیشتر صحبت کنید، احتمالش بیشتر است که جزئیات تلفظ آن ها را بدون حتی تلاش کردن، بیاموزید.
از آن­جا که شما قادر خواهید بود تا بیشتر مشابه یک گویشور بومی صحبت کنید و صحبت بومی مردم را بفهمید، برقراری یک مکالمه ی واقعی بدون عامل ترغیب کننده خیلی راحت تر خواهد بود. فقط شامل این قضیه نمی­شود، برقراری مکالمه با اعتماد به نفس بیشتر، آن مکالمه را خیلی لذت بخش تر خواهد کرد.