مزایای Template های اسپیکینگ تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مزایای Template های اسپیکینگ تافل اشاره می کند که می توانید از آنها نهایت بهره را ببرید. پس با ما همراه باشید.

مزایای Template های اسپیکینگ تافل
مزایای Template های اسپیکینگ تافل

اما مزایای Template های اسپیکینگ تافل را با هم می بینیم:

۱: پاسخ شما را متمرکز نگاه می­دارد

یک الگوی اسپیکینگ تافل افکار شما را به شیوه­ای واضح و متمرکز ساختار می دهد. با اینکه پاسخ­هایتان در بخش اسپیکینگ نیاز ندارد که به اندازه­ی پاسخ­های بخش رایتینگ ساختاریافته باشد، باید قادر باشید تا از پیشرفت منطقی ایده­ها پیروی کرده و به صورتی شفاف پاسخ سؤالات داده شده را بدهید.

اساساً الگوهای اسپیکینگ تافل به شما راه­های متفاوتی را پیشنهاد می­کند تا بتوانید افکار خود را به صورتی مؤثر مطرح کنید. برای مثال وقتی درباره­ی نظر خود از یک مسئله صحبت می­کنید، یک الگو به احتمال زیاد به شما خواهد گفت که اول پیش از توضیح دادن دیدگاه خود و اینکه چرا اینطور احساس می­کنید، مسئله را خلاصه کنید.

۲: گفتار شما را روان می­کند

الگوهای اسپیکینگ همچنین هزاران واژه­ی انتقالی، عبارات و آغازکننده­های جمله را ارائه می­کند که می­توانید در پاسخ­های خود به کار ببرید تا ایده­ها را به صورتی روان­تر به هم اتصال دهید. استفاده از کلمات انتقالی الگوها نه تنها به افکار شما اجازه می­دهد تا جریان بهتری داشته باشید بلکه همچنین کمکتان می­کند تا به گوش افراد بومی طبیعی­تر به نظر برسید.

به طرزی مشابه، به خاطر سپردن عبارات بنیادین به شما اجازه می­دهد تا زودتر از موعد تلفظ خود را عالی سازید تا در روز آزمون به سادگی مطالب را متوجه شوید.

۳: باعث صرفه­جویی در زمان­تان می­شود

دانستن اینکه چگونه می­خواهید پاسخ­های خود را ساختار دهید می­تواند باعث ذخیره­ی زمان باارزشی در طول دوره­های آماده­سازی برای تسک­های اسپیکینگ شود. همزمان که آماده می­شوید، ایده­ای تقریبی خواهید داشت از اینکه چگونه قرار است پاسخ خود را بسازید و کجا قصد دارید انتقال­های کلیدی را قرار دهید؛ بنابراین، وقت بیشتری خواهید داشت تا درباره­ی نکات اصلیِ پاسخ خود تصمیم بگیرید و جزئیاتی را که می­خواهید انتخاب کنید.

۴: اعتماد به نفس شما را افزایش می­دهد

در آخر استفاده از الگوی اسپیکینگ تافل می­تواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. اگر دقیقاً بدانید در بخش اسپیکینگ انتظار چه چیزی را داشته باشید و ایده­ای عمومی برای ساختن پاسخ­های خود داشته باشید، قطعاً در روز آزمون احساس آمادگی بیشتری می­کنید. و اعتماد به نفس کلید کسب نمره­ی بالا در آزمون تافل است- مخصوصاً برای بخش اسپیکینگ!