Speaking به زبان Afrikaans آفریقای جنوبی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نکاتی در مورد Speaking به زبان Afrikaans آفریقای جنوبی اشاره می کند و راه هایی را به شما معرفی می کند که می توانید بر اساس آنها کمی بیشتر با زبان کاربردی آفریکانز آشنا شوید. پس با ما باشید.

Speaking به زبان Afrikaans آفریقای جنوبی
Speaking به زبان Afrikaans آفریقای جنوبی

اما Speaking به زبان Afrikaans آفریقای جنوبی را چطور تمرین کنیم:

۱

به آفریقای جنوبی سفر کنید. غوطه ورسازی خود در فرهنگ و زبان آفریقای جنوبی یک روش ایده آل برای یادگیری آفریکانس است. این شما را مجبور می کند تا مدام به زبان آفریکانس صحبت کنید. برای شش ماه از سال در آفریقای جنوبی در برنامه ی تحصیل در خارج یا تبادل ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید برای تابستان در یک سازمان بین المللی در آفریقای جنوبی داوطلب شوید، یا فقط یک تعطیلات در آفریقای جنوبی را برنامه ریزی کنید.

  • در حالی که شما در آفریقای جنوبی هستید، تلاش کنید تا جایی که امکان دارد از صحبت به زبان بومی خود اجتناب کنید. برای کمک به شما در انجام این کار، یک کتاب عبارت را همراه خود داشته باشید.
  • زودتر سفر خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید به طور درست بودجه ی خود را تنظیم کنید. سفر به آفریقای جنوبی بسته به طول سفر و این که از کجا حرکت می کنید، می تواند از ۱۵۰۰$ تا ۲۵۰۰$ متغیر باشد.

۲

با خود به آفریکانس صحبت کنید. صحبت کردن با خود احتمال دارد که در ابتدا احمقانه به نظر برسد، اما این روشی عالی برای تمرین صحبت به آفریکانس است. با خود درباره ی این که روزتان چه طور گذشت، صحبت کنید یا بگویید که الان دارید چه کار می کنید. شما می توانید حتی یک مکالمه ی خیالی با خود ترتیب دهید.

۳

با گویشوران بومی آنلاین ارتباط برقرار کنید. برنامه های تبادل اینترنتیِ در دسترس زیادی وجود دارند که شما را از طریق خدمات ویدئو چت با گویشوران بومی مرتبط می کنند. اگر شما قادر نیستید تا به آفریقای جنوبی سفر کنید این روشی عالی برای تمرین صحبت کردن به آفریکانس است.

۴

از یک دوست صمیمی یا اعضای خانواده ی خود بخواهید تا با شما زبان آفریکانس را بیاموزند. همه ی شما می توانید از همدیگر امتحان بگیرید و به صورتی روزانه صحبت کردن را تمرین کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا زبان را سریع تر بیاموزید. به دوست یا اعضای خانواده ی خود بگویید که چرا می خواهید زبان آفریکانس را بیاموزید و چرا آن ها هم باید یاد بگیرند. احتمال دارد که شما با یادگیری یک زبان جدید قادر باشید تا:

  • آغاز آلزایمر و زوال عقل را متوقف کنید.
  • حافظه ی خود ، توانایی انجام چند کار، و توانایی های تصمیم گیری خود را تقویت کنید.
  • اعتماد به نفس داشته باشید.
  • فرصت های استخدام خود را افزایش دهید.

• یک طرز تفکر روشنفکرانه و قابل قبول را ترویج دهید.