بعد از سطح Advanced زبان چه کار کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزان پیشرفته خود بیان می کند بعد از سطح Advanced زبان چه کار کنیم؟ اگر شما هم سطح پیشرفته را دارید حتما این مطلب را بخوانید.

اما بعد از سطح Advanced زبان چه کار کنیم؟

بعد از سطح Advanced زبان چه کار کنیم؟
بعد از سطح Advanced زبان چه کار کنیم؟

وقتی به‌طور موفقیت آمیز دوره ی زبان خود را کامل کردید چه اتفاقی می افتد؟
یکی از مهم‌ترین چیزها برای به ذهن سپردن این است که زبان چیزی است که باید به طور مداوم کار شود. وقتی ما زبانی را می‌آموزیم و سپس استفاده از آن را متوقف می کنیم، مغزمان تمایل به فراموش کردن آن دارد. این می‌تواند شامل زبان هایی شود که شما سال ها است در حال یادگیری آن‌ها هستید یا زبانی را شامل شود که به تازگی انتخاب کرده‌اید. زبان‌ها زنده هستند و برای این که جواب بگیرید باید روی آن‌ها کار کنید.

وقتی به خانه برمی گردید چه؟
آیا به محض این که تعطیلات و دوره تمام شوند همه چیز متوقف می شود؟ جوابش یک ‘نه’ جسورانه است. وقتی شما از سفر به خانه بر می‌گردید، وظیفه دارید تا از آن‌چه که یاد گرفته‌اید به خوبی استفاده کنید و آن را بسازید. مهم نیست اگر دوره‌ی زبانی‌تان فقط یک هفته طول کشید و شما مبتدی هستید؛ پایه‌ای وجود دارد که می‌تواند پیشرفت کند. به زبان به عنوان شهری فکر کنید که ترکیبی از معماری قدیمی و جدید است، مانند لندن، یا شاید بومی‌تر مانند والتا و اسلیما. همان‌طور که شما در خیابان های اسلیما قدم می زنید، متوجه تنوع شیوه‌ی ساختمان‌هایی می شوید که در اطرافتان هستند، بعضی قدمتشان بالای صد سال است و بقیه هنوز در حال رشد و توسعه هستند.

همه چیز فقط یک کلیک کردن است
ما باید خود را واقعاً خوش شانس بدانیم که در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم، به خصوص وقتی صحبت از در ارتباط ماندن با جنبه‌های خارجی زندگی‌مان به میان می‌آید. البته، این به خصوص برای زبان آموزان مفید است؛ برای مثال اگر شما سعی می‌کنید تا انگلیسی بیاموزید، راحت‌ترین کار این است که آنلاین شوید و زبان صفحه‌ی خود را عوض کنید. دنبال کردن موسیقی، ویدئوها، پادکست‌ها، اخبار، مقالات، و غیره علاوه بر این‌که برای یادگیری زبان مهم هستند، صرف نظر از کشوری که در آن زندگی می‌کنید، راحت‌تر هم هستند.