همه ما استعداد آموزش زبان را داریم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه شعار خود را در این موضوع قرار داده است که همه ما استعداد آموزش زبان را داریم و می توانیم زبان مورد نظر خود را یاد بگیریم. پس این موضوع را جشن بگیریم.

همه ما استعداد آموزش زبان را داریم
همه ما استعداد آموزش زبان را داریم

 

نکاتی که می توانید بفهمیم که چرا همه ما استعداد آموزش زبان را داریم

چرا ما موفقیت خود را بیش تر جشن نمی‌گیریم؟

یادگیری زبان جالب است اما یک چالش هم به حساب می آید. همیشه بدون توجه به این که شما چه قدر در زبانی روان می شوید، چالش های جدید وجود دارند. همیشه لغات جدید برای یادگیری وجود دارند، ساختارهای گرامری عجیب جدید که شما هرگز درباره ی آن ها نشنیده بودید، روش های جدید تلفظ چیزها و عبارات که باعث ‌می شوند صحبت شما باحال تر شود.

قسمت هایی از یادگیری زبان برای همه ی ما سخت است و قبل از این که در نهایت آن را بفهمیم با بعضی جنبه هایش درگیر هستیم. اما وقتی آن را می فهمیم، همه ی ما باید مطمئن شویم که موفقیت خود را جشن بگیریم.

بسیاری از زبان آموزان تمایل دارند فقط روی آن تمرکز کنند- چیز دیگری که نمی دانند، به جای این که آن چه از قبل به خوبی می دانند را شناسایی کرده و دانستن آن را جشن بگیرند.

دلیلی برای جشن گرفتن می‌خواهید؟ به دوره ی یادگیری خود نگاهی بیندازید

وقتی ما زبانی را یاد می گیریم، به وضوح باید فراتر از حال را در نظر بگیریم تا مطمئن شویم که روی اهداف خود متمرکز می مانیم و به اندازه ی کافی بلند پرواز هستیم که ادامه دهیم.

با این حال، در یادگیری زبان، نگاه به دست یابی های گذشته ی خود به اندازه ی آینده نگری مهم است. گذشته نگری به شما اجازه می دهد خود را در گذشته به یاد آورید و این که در مقایسه با الان چه قدر کم می دانستید. به شما اجازه می‌ دهد تا پیشرفت های خود را هر چه قدر هم که کوچک باشد، متوجه شوید. روشی عالی است برای ارتقا و حفظ سطوح انگیزه ی خود و این که واقعا برای سلیس شدن به خود باور داشته باشید.

چه طور پیشرفت را ثبت کنید

در پایین، من چند روش را با شما در میان می گذارم که از این طریق حواستان به پیشرفت خود باشد تا بعد به راحتی به عقب برگردید و مراحل مهم زندگی خود را جشن بگیرید.

من به زودی یک کتاب الکترونیک منتشر می کنم که پیشنهادات جزئی بسیاری درباره ی نگه داشتن شرح زبان در کنار خیلی چیزهای دیگر به همراه دارد. اگر شما علاقه مند هستید که قبل از هر کس دیگری درباره ی جزئیاتش بدانید، آدرس ایمیل خود را در فرم پایین این صفحه وارد کنید!