آموزش زبان چینی اندروید

آموزش زبان چینی اندروید
در دنیای امروز برای هر چیزی یک اپلیکیشن اندروید وجود دارد. پس چندان غافلگیر کننده نیست آموزش زبان چینی اندروید رایگان هم وجود داشته باشد. حقیقت این است نه تنها وجود دارد بلکه چندین هزار اپلیکیشن وجود دارد که انتخاب از بین آنها به عنوان بهترین بسیار سخت است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این کار را برای شما انجام داده است و بهترین نرم افزار های آموزش زبان چینی اندروید را به شما معرفی می کند.

آموزش زبان چینی اندروید
آموزش زبان چینی اندروید

Learn Chinese – HelloChinese
یک اپلیکیشن سرگرم کننده ، موثر و چالش بر انگیز برای شما که رتبه یک را در Google Play دارد. این نرم افزار کمک می کند در مدت کمی زبان آموزان با استفاده از فن آوری های Speech Recognition و تشخیص دست خط درست کارکتر های چینی بسیار موثر است. کار بر روی همه مهارت های چینی و دسترسی آفلاین به برنامه و هزاران کلمه در برنامه وجود دارند.
دانلود از Google Play
Speak Mandarin Chinese Free
این اپلیکیشن آموزش زبان چینی اندروید برای مسافران یا دانش آموزان زبان چینی مناسب است به نوعی اصطلاحات کلیدی و روزمره نیاز دارند. جملات توسط یک فرد چینی با سرعت معمولی بیان می شوند و حتی اگر شما مثلا در رستوران بخواهید غذا سفارش دهید می توانید جمله مورد نظر خود را در اپلیکیشن پیدا کنید و آن را پخش کنید. به همین راحتی در چین کارتان را پیش می برید.
دانلود از Google Play
Learn Mandarin Chinese Writing
خیلی ها دوست دارند نوشتن در چینی را تمرین کنند. کاری بسیار پیچیده ، هیجان انگیز و در عین حال مهم برای برخی زبان آموزان. اینApp آموزش زبان چینی اندروید بیش از ۱۰۰۰ کلمه زبان چینی را در خود دارد و با انیمیشن نوشتن کارکتر ها همراه شوید و کم کم به آن مسلط شوید.
دانلود از Google Play
Learn Chinese Mandarin Words
از اسم نرم افزار مشخص است که یک فلش کارت برای یادگیری کلمات چینی در اختیار خواهید داشت. بانک واژگان با بیش از ۵۰۰۰ کلمه گنجینه ای بی نظیر برای زبان آموزان ایجاد می کنند.
دانلود از Google Play
برای شرکت در کلاس زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.