کلاس زبان عربی

کلاس زبان عربی
زبان عربی بسیار با زبان فارسی در هم آمیخته است. شاید برایتان جالب باشد که علاوه بر تاثیراتی که زبان فارسی از عربی گرفته زبان عربی نیز شامل کلماتی از زبان فارسی نیز هست. اگر شما هم نیاز به کلاس زبان عربی دارید و آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برایتان انتخاب اول است مطمئن باشید که روشی علمی در آموزش مکالمه زبان عربی استفاده می شود که به colloquial Arabic معروف است. آنچه در دوران راهنمایی و دبیرستان خوانده اید بر پایه قواعد بوده است اما ما به شما آموزش می دهیم که چگونه بتوانید حرف بزنید و مکالمه کنید.

کلاس زبان عربی
کلاس زبان عربی

صحبت کردن در عربی کاری بسیار راحت است. همانطور که در اول بیان کردیم کلمات مشترک زیاد به شما کمک خواهد کرد. اما همه کلمات از زبان عربی به فارسی نیامدند بلکه برخی کلمات همانند کهربا به معنی برق از فارسی به عربی رفته اند که کم هم نیستند.
هر چند بسیاری از افراد زبان عربی را زبان شیرینی نمی دانند ولی به هر حال این زبان ششمین زبان دنیا است و یکی از زبان های رسمی سازمان ملل است و در طول تاریخ و در همین دوران حاضر روابط تجاری و فرهنگی بسیاری بین ایران و کشور های عربی است و به همین دلیل شرکت در یک کلاس زبان عربی برای آموزش زبان عربی می تواند بسیار ضروری باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در کلاس زبان عربی خود:
از اساتید عرب زبان و Native و مجرب استفاده می کند.
در دوره های ۳ تا ۶ ماهه و فشرده شما را برای بهره وری از زبان عربی آماده می کند.
می تواند آموزش آنلاین زبان عربی را برای کسانی که به تهران دسترسی ندارند ایجاد کند.
برگزاری کلاس ۱ به ۱ یا خصوصی برای تشویق زبان آموزان و سریع تر کردن روند یادگیری
ما کلاس زبان عربی استاندارد را برای اولین بار در ایران تاسیس کردیم که اعتباری جهانی داشته باشد و معیار های CEFR اروپا
را در یادگیری زبان دارا می باشد.
برای شرکت در کلاس آموزش زبان عربی ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.