آموزشگاه زبان عربی

آموزشگاه زبان عربی

زبان عربی با بیش از ۲۹۰ میلیون نفر در جهان که زبان مادریشان عربی است توانسته جایگاه خود را در جهان به عنوان یک زبان مهم بدست بیاورد. الفبای  زبان عربی با ۲۸ حرف خود تاثیر زیادی را روی زبان های دیگر گذاشته است. اما برای حروف گ ، چ ، پ ، ژ که در زبان عربی وجود ندار اما در زبان های دیگر استفاده می شود جایگزین هایی ارائه شده است. سیستم نوشتاری عربی همانند فارسی از راست به چپ می باشد . شاید همین مسئله باعث شود یادگیری زبان عربی برای برخی از کسانی که بان های لاتین را می خوانند کمی دشوار کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه زبان عربی در ایران کلاس زبان عربی را برای علاقه مندان برگزار می کند. کشور های بسیار زیادی دردنیا از زبان عربی استفاده می کنند و حتی کشور های خیلی بیشتری از زبان عربی تاثیر می گیرند. کشور های مثل قبرس ، ترکیه و حتی ایران زبان هایشان به دلیل نزدکی به کشور ای عربی زبان از این زبان تاثیر گرفته اند. با تبدیل شدن امارت متحده عربی به قطب اقتصادی آسیا و همچنین کشور های حاشیه خلیج فارس که ثروتمند به حساب می آید به عنوان مقصد بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا کسانی که زبان عربی را می دانند می توانند فرصت های خوبی را برای کار و زندگی کسب می کنند.  آموزشگاه زبان عربی ایران آکسفورد با برگزاری دوره های زبان عربی تجاری این هدف را در مدت کوتاهی برای شما به ارمغان می آورد.

با مهاجرت بسیاری از مردم کشور های عربی به کشور ها اروپایی کم کم این زبان نیز جایگاه خود را دراروپا پیدا می کند و با فروش نفت و ثروت فراوان این کشور ها تاجرین نیز به یادگیری این زبان علاقه بیشتری پیدا می کنند.

برای شرکت درکلاس های آموزشگاه زبان عربی ایران آکسفورد با شماره تلفن های موسسه ما تماس بگیرید و از کلاس ما بهترین استفاده را کنید.