آموزش زبان عربی

بهترین روش آموزش زبان عربی

زبان عربی مهم ترین زبان در کشورهای اسلامی است و یکی از مهم ترین زبان ها در دنیا است. در جهان حدود ۳۱۳ میلیون نفر به زبان عربی صحبت می کنند و به همین دلیل این زبان پنجمین زبان پرکاربرد در دنیا به حساب می آید. آموزش زبان عربی در ایران از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا علاوه بر استفاده زبان عربی در متون اسلامی، بسیاری از افراد به مکالمه زبان عربی برای تجارت با کشورهای مختلف همانند امارات متحده عربی، قطر، سوریه، لبنان و … نیاز دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس های عربی می باشد. برای اشنایی بیشتر با زبان عربی و نحوه یادگیری عربی این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

آموزش مکالمه زبان عربی

مکاله عربی یا (در اصطلاح اعراب لهجه) بسیار با قواعد عربی متفاوت است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های اموزش مکالمه زبان عربی را با استاد عرب زبان یا Native برگزارر می کند. آنچه شما در کلاس های عربی دبیرستان و مدرسه ها آموزش دیده اید بیشتر به قواعد عربی یا دستور زبان عربی پرداخته است. اما در کلاس های مکالمه زبان عربی شما به نحوه صحبت کردن زبان عربی پرداخته می شود و شما را برای برقرار ارتباط در کشورهای مختلف آماده می کند.

در مکالمه زبان عربی شما باید توجه داشته باشید که می خواهید مکالمات عربی را با لهجه کدام کشور یاد بگیرید. ما تمامی این لهجه ها را به صورت کاملا حرفه ای و با اساتید عرب زبان برگزار می کنیم.

آموزش زبان عربی استاندارد یا عربی عربستانی

زبان عربی استاندارد یا Modern Standard Arabic زبان عربی است که در بیشتر کشورهای عربی به صورت یک زبان استاندارد به حساب می آید. این زبان در اکثر شبکه ای تلویزیونی، رادیو، روزنامه و کنفرانس های مختلف عربی استففاده می شود و شما می توانید به راحتی با آن در بسیاری از کشور های عرب زبان ارتباط برقرار کنید.

آموزش زبان عربی خلیجی

زبان عربی خلیجی معمولا به لهجه ای از زبان عربی اطلاق می شود که بیشتر مردم در کشورهای حوزه خلیج فارس همانند عربستان سعودی، قطر، امارات متحده عربی، کویت و بخش هایی از بحرین و عمان به آن صحبت می کنند. عربی خلیجی معمولا برای ایرانی ها بسیار پرکاربرد است زیرا با بسیاری از این کشورها رابطه تجاری و فرههنگی عمیقی دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این کلاس ها را با اساتید عرب زبان و یا کیفیت بسیار بالا به شما آموزش می دهد.

کلاس عربی عراقی

یکی دیگر از لهجه های زبان عربی لهجه عراقی است. این لهجه بسیار در ایران کاربردی است و بسیاری از افراد برای اهداف مختلف همانند اهداف کاری، فرهنگی و یا حتی زیارتی به این لهجه نیاز دارند. موسسه زبان عربی ایران اکسفورد یکی از معتبرترین مراکر زبان عربی عراقی در ایران می باشد که بیشتری تعداد مدرسین زبان عراقی را در اختیار دارد.

کلاس عربی لبنانی

عربی لبنانی به دلیل تفاوت زیادی که با زبان عربی استاندارد دارد همیشه جزو زبان هایی بوده که آموزش آن نیاز به تجربه و دانش بسیار زیادی می باشد. موسسه ایران اکسفورد این زبان راا هم با اساتید عرب زبان لبنانی برای زبان آموزان برگزار می کند.

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد زبان عربی لبنانی کلیک کنید.

یادگیری عربی مصری

پر جمعیت ترین کشور عربی کشور مصر می باشد. یکی از لهجه های بسیار پرکابرد زبان عربی، لهجه مصری می باشد. موسسه زبان ایران آکسفورد این کلاس ها را به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برای زبان اموزان برگزار می کند.

برای دیدن اطلاعات بیشتر از لهجه عربی مصری کلیک کنید.


ویدیو مقایسه لهجه های مختلف زبان عربی

در این ویدیو که از یوتیوب گرفته شده است شما می توانید با لهجه های مختلف زبان عربی اشنا شوید و ببنید که هر کدام تفاوت هایی دارند. هر چند این ویدیو بسیار کوتاه است اما می تواند دید خیلی خوبی از گویش های عربی به شما بدهد. لهجه های مختلف عمانی، بحرینی، کویتی، قطری، عربستانی و سوری مورد بررسی قرار گرفته است.


کلاس زبان عربی در ایران آکسفورد

زبان عربی در ایران اکسفورد به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شوند. شما می توانید در این کلاس ها مکالمه زبان عربی و یا قواعد زبان عربی و یا هر دو هدف را دنبال کنید. اساتید زبان عربی ایران اکسفورد همگی از اساتید بسیار مجرب و عرب زبان می باشند ک با تلفظ دقیق عربی و با لهجه مورد نظر خودتان زبان عربی را به شما آموزش می دهند.

آموزش زبان عربی
آموزش زبان عربی

انواع کلاس های آموزش زبان عربی

کلاس های خصوصی زبان عربی

در این کلاس ها شما می توانید در آموزشگاه و یا منزل و یا محل کار خود اقدام به یادگیری زبان عربی کنید. در این کلاس ها زبان آموز با سرعت بسیار خوب می توانند به هدف خود که لهجه یا فصیح باشد دست پیدا کند.

کلاس های نیمه خصوصی زبان عربی

در کلاس های نیمه خصوصی زبان عربی ایران آکسفورد هم شما در کلاس ها ۳ تا ۵ نفره به یادگیری زبان عربی مشغول خواهید شد. این کلاس ها هم بسیار مفید هستند و شما را در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه خواهند رساند.

کلاس های آنلاین آموزش زبان عربی

کلاس های آنلاین هم یکی دیگر از کلاس های بسیار مناسب برای آموزش زبان عربی هستند. زبان آموزانی که امکان برگزاری کلاس های حضوری زبان عربی را ندارند می تواننند در دوره های آنلاین عربی شرکت کنند.


دانلود کتاب های آموزش زبان عربی

اگر دوست دارید زبان عربی را یاد بگیرید و یا به صورت خود آموز شروع به فراگیری زبان عربی کنید می توانید از این کتاب ها استفاده کنید.

کتاب Teach Yourself Arabic

این کتاب یکی از بهترین کتاب های عربی است که به صورت خودآموز شروع به یادگیری زبان عربی کنند. این کتاب از الفبای زبان عربی شروع می شود و تا رسیدن به مکالمات زبان عربی پیش می رود.

برای دانلود این کتاب به صورت PDF کلیک کنید.

کتاب عربی فصیح

یکی دیگر از کتاب های بسیار خوب برای عربی فصیح این کتاب است. این کتاب با عنوان Arabic Language Through Islamic text قابل دانلود می باشد.

برای دانلود Arabic Language Through Islamic text کلیک کنید.

کتاب قواعد زبان عربی

کتاب قواعد زبان عربی برای دستور زبان عربی یا فصیح بسیار مفید است. کتاب A Grammar of the Arabic Language یک PDF بسیار ساده است که همه نکات گرامری زبان عربی را به شما نشان خواهد داد.

برای دانلود کتاب عربی Grammar of the Arabic Language کلیک کنید.

کتاب خودآموز مکالمه زبان عربی (لهجه)

یکی از بهترین کتاب ها برای آموزش مکالمه زبان عربی کتاب TYS Colloquial Arabic می باشد که برای تقویت لهجه زبان عربی بسیار مفید است. با این کتاب به راحتی می توانید به زبان عربی مسلط شوید.

برای دانلود کتاب مکالمه عربی TYS Colloquial Arabic کلیک کنید.

نحوه دانلود کتاب های عربی در ۳ مرحله ساده

۱- ابتدا بر روی این لینک کلیک کنید.

۲- نام کتاب را در قسمت سرچ وارد کنید.

دانلود کتاب عربی
دانلود کتاب عربی

۳- کتاب را دانلود نمایید.