تدریس خصوصی زبان عربی

تدریس خصوصی زبان عربی
زبان عربی یکی از زبان هایی است که انواع مختلفی دارد. گستردگی جغرافیایی زبان عربی باعث شده که گونه های مختلفی از عربی وجود داشته باشد. تدریس خصوصی زبان عربی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نیاز به آموزش زبان عربی دارند انجام می شود. اما باید بدانید در تدریس خصوصی زبان عربی چه نوع از عربی را می خواهید بیاموزید.

تدریس خصوصی زبان عربی
تدریس خصوصی زبان عربی

Modern Standard Arabic ( MSA ) (اللغه العربیه الفصحی ) درست در مقابل زبان عربی Classic است. اکثر کارشناسان غربی زبان عربی را به دو قسمت تقسیم می کنند. زبان عربی Classical که معمولا به زبان عربی قرآن ( کریم ) نیز معروف است بیشتر به متونی مربوط است که در کتاب قرآن کریم و یا متونی دیگر اسلامی آورده شده است.
اما زبان عربی مدرن یا MSA یک زبان استاندارد عربی است که در کشور های خاور میانه ، آفریقای شمالی ، شاخ آفریقا استفاده می شود و یکی از زبان های رسمی سازمان ملل است. با وجود تفاوت های زبان عربی مصری ، عربستانی ، لبنانی ، سوریه ای ، عراقی و… همه آنها از یک گرامر یا قواعد استفاده می کنند. بیشتر تفاوت های شال تلفظ ها و لهجه های مختلف زبان عربی می شود. اما زبان عربی عامیانه یا colloquial Arabic نیز همانند زبان فارسی عامیانه تفاوت های زیادی با زبان عربی MSA دارد. انتخاب اینکه کدام یک از زبان عربی را و با چه لهجه ای یاد بگیرید بسته به هدف شماست و شما می توانید با مشاوره رایگان ما در موسسه زبان ایران آکسفورد برای تدریس خصوصی زبان عربی بهترین گزینه را انتخاب کنید.
در تدریس خصوصی زبان عربی آموزشگاه زبان عربی ابتدا نوع زبان عربی مورد نظر شما مشخص می شود و بعد از آن استاد Native و یا عرب زبان با توجه به زبان عربی مورد نظر خود مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تدریس خصوصی زبان عربی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.