آموزش مکالمه زبان عربی

آموزش مکالمه زبان عربی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که به دلایل مختلف نیاز به یادگیری زبان عربی و آموزش مکالمه زبان عربی دارند می توانند در دوره های آموزش زبان عربی شرکت کنند. در این دوره های که برای مقاصد مختلف همچون اهداف آکادمیک ، تجاری و یا مهاجرت و یا زندگی در کشور های عربی برگزار می شود می توانند بسته به شرایط شما در زمان های مختلف برگزار شود تا بتوانید به اهداف خود برسید.

  • آموزش مکالمه زبان عربی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

در دوره های آموزش مکالمه زبان عربی می توانید کلاس های خود را در آموزشگاه برگزار کنید و به همین دلیل شما می توانید در محیطی کاملا آکادمیک و با اساتید ی کاملا حرفه ای آموزش مکالمه زبان عربی خود را برگزار کنید. در این دوره ها اساتید Native و عرب زبان به آموزش زبان عربی می پردازند و شما را با لهجه های متفاوت زبان عربی آشنا می سازند.

  • آموزش مکالمه زبان عربی در منزل و یا محل کار زبان آموزان

شما هم چنین می توانید در صورت تمایل کلاس ها را در منزل و یا محل کار خود برگزار کنید. این کلاس ها برای کسانی که از نظر زمانی نمی توانند خود را برای حضور در کلاس ها هماهنگ سازند بسیار مفید است. در این دوره ها نیز که به صورت بسیار فشرده برگزار می شود مکالمه زبان عربی در مدت بسیار کوتاهی و با فشردگی بسیار بالایی برگزار می شود.

  • آموزش مکالمه زبان عربی به صورت آنلاین

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نمی توانند در دوره های حضوری آموزش مکالممه زبان عربی حضور پیدا کنند نیز برگزار می شود. در این دوره ها که از طریق اینترنت برگزار می شود ارتباط تصویری برقرار می شود و شبیه محیط کلاس برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش مکالمه زبان عربی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.