آیا کلاس های آمادگی آیلتس ضروری هستند؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جواب های موجود برای این سوال را که آیا کلاس های آمادگی آیلتس ضروری هستند؟ مورد بررسی قرار می دهد. اگر شما هم به فکر شرکت در یک کلاس آیلتس هستید با ما همراه باشید.

آیا کلاس های آمادگی آیلتس ضروری هستند؟
آیا کلاس های آمادگی آیلتس ضروری هستند؟

اما آیا کلاس های آمادگی آیلتس ضروری هستند؟

اگر شما در حال برنامه ریزی برای شرکت در آیلتس هستید احتمالاً به اطلاعات زیادی درباره ی کلاس های آمادگی آیلتس برخورده اید. سوالی که ما امروز به آن جواب خواهیم داد این است که آیا این کلاس های ضروری هستند؟

مهم است قبل از شرکت در امتحان آیلتس این را در نظر بگیرید که به منظور کمک برای آماده سازی در امتحان در کلاس آیلتس شرکت کنید یا نه. اغلب از من پرسیده می شود که آیا چنین کلاس هایی برای آماده شدن در امتحان ضروری هستند یا نه. در حالی که جواب همیشه یک بله یا خیرِ ساده نیست، بیش تر مواقع من توصیه می کنم که شرکت کنندگان قبل از امتحان خود، شرکت در کلاس آیلتس را در نظر بگیرند.

در زیر بعضی از مسائلی آورده شده است که باید درباره ی کلاس های آیلتس در نظر گرفت:

• برای همه کلاس وجود دارد
در مورد کلاس های آیلتس گزینه های زیادی وجود دارد، پس برای همه یک حالتی وجود دارد. کلاس ها می توانند در مورد تمام مهارت هایتان که شامل لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ است به شما کمک کنند، و همچنین می توانند نکات، استراتژی ها، توصیه ها و چیزهای بیش تری را ارائه کنند.
یک مساله ی مهم که باید به یاد داشته باشید قیمت است: بعضی از کلاس های آمادگی آیلتس رایگان هستند، در حالی که بقیه رایگان نیستند‌. برای آن کلاس هایی که پول می گیرند، قیمت می تواند به طور چشم گیری تغییر کند.

بعضی از کلاس ها به طور آنلاین برگزار می شوند، در حالی که بقیه در کلاس تشکیل می شوند. کلاس هایی که آنلاین یا رو در رو هستند احتمالا در هر کجا و از چند ساعت تا چند روز، چند هفته یا چند ماه برگزار می شوند. به علاوه، احتمال دارد کارگاه های کوتاه تر و سمینارهایی برگزار شوند که به اندازه ی بعضی کلاس ها عمیق نیستند.

نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه کرد این است که چه کسی در کلاس آموزش می دهد. شما می خواهید مطمئن شوید که یک شخص حرفه ای با صلاحیت و با تجربه، با دانشی کامل از امتحان آیلتس در کلاس شما آموزش می دهد.

IDP

گزینه های گسترده و متنوعی را از کلاس آیلتس ارائه می کند که شامل وبینارهای آنلاین (در کانادا و آمریکای لاتین)، و سمینارهای شخصی (در کانادا) هستند. وبینارهای Masterclass آیلتس، جلساتی زنده و ۹۰ دقیقه ای به همراه یک متخصص آیلتس هستند و حداقل چهار دفعه در ماه قابل دسترسی هستند.