آیا آمادگی آزمون رایتینگ آیلتس را دارید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به یک سوال بسیار مهم زبان آموزان پاسخ خواهد داد. اینکه آیا آمادگی آزمون رایتینگ آیلتس را دارید و می توانید بدانید که ایا زمانی مناسبی برای شرکت در آیلتس هست یا نه؟ پس با ما همراه باشید.

آیا آمادگی آزمون رایتینگ آیلتس را دارید؟
آیا آمادگی آزمون رایتینگ آیلتس را دارید؟

اما آیا آمادگی آزمون رایتینگ آیلتس را دارید؟

آزمون آیلتس بسیار پر هزینه است. این هزینه درصورتی که نمره ی نهایی که مد نظرتان بوده را کسب کرده باشید ارزشمند است اما چگونه می فهمید برای آزمون آماده هستید؟ بهتر است به‌جای اینکه دیر بفهمید آماده نیستید بیشتر زمان خود را صرف آمادگی کنید و هر زمان آمادگی داشتید آزمون دهید.

چون اینکه آیلتس آزمونی نیست که در آن قبول یا رد شوید، گفتن اینکه چه زمانی آمادگی دارید سخت است. بهتر است برای آن مقصود یا هدف داشته باشید. بستگی به این دارد که مدرک آیلتس را برای چه بخواهید.

اگر بخواهید وارد دانشگاهی شوید، نمره ی کلی که لازم دارید بستگی به دوره و دانشگاهی دارد که می خواهید در آن حضور داشته باشید. هر دانشگاهی الزامات خود را دارد اما معمولا برای دانشگاههای برتر بیش از ۵٫۵ تا ۷٫۵ است.

دانشگاه کمبریج حداقل نمره ی کل ۷٫۵ را طلب می‌کند ، دانشگاه آکسفورد نمره ی ۷ را می‌خواهد و در هر کدام از مهارت‌ها ۷ طلب می‌کند. هاروارد بسته به دانشکده و برنامه ۷ یا ۷٫۵ می‌خواهد.

اگر آیلتس را برای مهاجرت به بریتانیا و کسب ویزا (UKVI) می‌خواهید، احتمالاً به یک ۴ یا یک ۵٫۵ یا یک ۷ بسته به نوع ویزایی که می‌خواهید، نیاز خواهد داشت.

برای کمک به کسب نمره ی کل مورد نیاز، آیلتس دوجو روشی ارزان، سریع و موثر جهت بررسی آنچه در آزمون رایتینگ مورد تایید است را ارائه  می دهد. پاسخ‌هایتان را به نمونه سوال‌های ما ارسال کنید و بگوئید چه نمره ی کلی مد نظرتان است تا شما را از اینکه به چه نمره ای نزدیک هستید مطلع نماییم.

هزینه ی این آزمون فقط ۴ دلار آمریکا ( تقریبا ۳٫۵۵ پوند) است اما اینکار می تواند از شرکت زود هنگام در آزمون و اتلاف هزینه های زیاد جلوگیری کند. ما شما را از اینکه چقدر به نمره ی مطلوبتان نزدیک هستید مطلع خواهیم کرد.